Пропонуємо долучитись до науково-освітніх онлайн семінарів в рамках проєкту «Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті»

Шановні колеги!
Пропонуємо професорсько-викладацькому складу та здобувачам вищої освіти усіх рівнів долучитися до науково-освітніх онлайн семінарів, що триватимуть в рамках проєкту «Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті» (за підтримки Університету імені Масарика та Чеської агенції розвитку), який реалізується на факультеті педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва під керівництвом голови академічної групи проекту Ігнатенко Н.В.
Навчання триватиме з 20 жовтня по 14 грудня 2020 року включно за 2 напрямами роботи:
· Підтримка науковців університетів, зокрема у сфері науки і досліджень та підвищення їхньої академічної мобільності – ПРОГРАМА
· Внутрішня оцінка вищих навчальних закладів – ПРОГРАМА
Для отримання доступу до онлайн навчання, необхідно:
1) в термін до 10.00 20.10.2020 року, зареєструвати бажаючих, в тому числі особу, відповідальну за розвиток міжнародної та проєктної діяльності у вашому структурному підрозділі, для участі в роботі за напрямом: підтримка науковців університетів, зокрема у сфері науки і досліджень та підвищення їхньої академічної мобільності за посиланням: https://forms.gle/SX8sLMXrUZ3sGAAU6
2) в термін до 10.00 20.10.2020 року, зареєструвати бажаючих, в тому числі особу, відповідальну за розвиток навчальної роботи у вашому структурному підрозділі для участі у роботі за напрямом: внутрішня оцінка вищих навчальних закладів за посиланням: https://forms.gle/i4UdViJfmW9NYiST6
Умови участі в онлайн навчанні за напрямом: підтримка науковців університетів, зокрема у сфері науки і досліджень та підвищення їхньої академічної мобільності:
· участь у 9 онлайн семінарах із зазначеного напряму, запланованих у період з 20.10.2020 по 14.12.2020 р.
· передача одержаного досвіду науково-педагогічним працівникам вашого структурного підрозділу: підготовка та представлення матеріалів відповідно до одержаних знань та проведення навчально-освітніх заходів (семінарів, тренінгів) у відповідному структурному підрозділі*.
Умови участі в онлайн навчанні за напрямом: внутрішня оцінка вищих навчальних закладів:
· участь у 8 онлайн семінарах із зазначеного напряму, запланованих у період з 22.10.2020 по 10.12.2020 р.
· передача одержаного досвіду науково-педагогічним працівникам вашого структурного підрозділу: підготовка та представлення матеріалів відповідно до набутих знань та проведення навчально-освітніх заходів (семінарів, тренінгів) у відповідному структурному підрозділі*.

*Розроблені презентаційні матеріали для поширення нового досвіду у відповідному структурному підрозділі необхідно подати на затвердження голові академічної групи проєкту Ігнатенко Н.В. для подальшої видачі їх розробнику свідоцтва про участь у міжнародному проєкті.