Проведення вебінарів в рамках програми “Наставництво (педагогічна практика)”

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Проєкт "Навчаємося разом" > Проведення вебінарів в рамках програми “Наставництво (педагогічна практика)”

Шановні колеги – учасники проєкту “Навчаємося разом”, напрям “Вища школа”! Раді повідомити вам дати проведення вебінарів в рамках програми “Наставництво (педагогічна практика)”.

ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ
Програма “Наставництво в процесі педагогічної практики” буде тривати з 10 жовтня по 15 грудня 2022 року:
– жовтень (5 вебінарів) – 10.10, 13.10, 17.10, 19.10, 27.10
– листопад (6 вебінарів на базі школи Віккі) – дати уточнюються
– грудень (4 вебінари) – 1.12, 8.12, 12.12, 15.12.

ЧАС ПРОВЕДЕННЯ:
15.00 – 18.15 (орієнтовно)
Час проведення на базі школи Віккі (базова школа Гельсінського університету) буде повідомлено окремо.
УЧАСНИКИ:
Цього разу ми просимо додатково долучити до програми:
– викладачів вашої кафедри, які відповідають за педагогічну практику
– обрати одну із шкіл, на базі якої студенти проходять педагогічну практику і запросити двох вчителів – керівника педагогічної практики і заступника директора (керівник педпрактики з боку школи має бути долучений обов’язково), друга кандидатура на ваш вибір.
РЕЄСТРАЦІЯ
Кінцева дата реєстрації – 6 жовтня 2022р.