Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > новини > Проведено презентацію матеріалів стажування на базі Університеті імені Т.Г. Масарика в межах проєкту «Посилення можливостей вищих закладів освіти педагогічного спрямування в Україні»

5-11 листопада 2023 року проректор з міжнародних зв’язків і проєктної діяльності Університету Григорія Сковороди в Переяславі Оксана Ковтун пройшла стажування на базі педагогічного факультету Університету імені Т. Г. Масарика на тему «Через інтернаціоналізацію до розвитку університетів» в межах проєкту «Посилення можливостей вищих закладів освіти педагогічного спрямування в Україні». Проєкт реалізується за фінансування Чеської агенції розвитку.

У середу, 20 грудня 2023 року, Оксана Антоліївна презентувала науково-педагогічному складу Університету Григорія Сковороди в Переяславі отримані під час навчальної поїздки матеріали та поділився досвідом роботи чеських колег. Сковородинівська родина вкотре мала змогу отримати нові знання та долучилася до розповсюдження результатів проєкту «Посилення можливостей вищих закладів освіти педагогічного спрямування в Україні».

Особливу увагу було приділено розвитку інтернаціоналізації на педагогічному факультеті Університету імені Т. Г. Масарика і можливостям посилення інтернаціоналізації нашого ЗВО, підвищення ефективності міжнародної співпраці, колаборація з партнерами у впровадженні COIL проєктів, роботі з сучасними-онлайн інструментами.

Хочемо висловити щиру вдячність організаторам, координаторці міжнародних трансформаційних проєктів АМО в Україні Зденкі Вагнеровій, керівниці кафедри соціальної педагогіки педагогічного факультету Університету Масарика Ленкі Гуловій, ректору університету Віталію Коцуру, за можливість взяти участь у стажуванні та виражаємо надію на подальшу плідну співпрацю.