Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > ERASMUS+ > Проєкт «Мистецтво об’єднує»: розпочався відбір до молодіжної програми академічної мобільності Erasmus+КА1

Проєкт “Мистецтво об’єднує” має на меті поєднання продуктивного динамізму молоді з парадигмою, спрямованою на посилення добровільних та громадянських ініціатив, направлених на розвиток академічного аналізу особливо психосоціальних аспектів міграції та можливостей адаптації на осі солідарності та суміжних тем.

Реалізацію проєкту буде забезпечено шляхом проведення творчих тренінгів для молодих учасників, а також розвиток співпереживання, художнього та ремісничого навчання, кінематографії, постановки театральних вистав та інші види тренінгів для підвищення обізнаності та створення певної соціальної гармонії за допомогою експериментальних методів навчання. Кожен учасник проєкту буде проводити заходи для ознайомлення з культурною діяльністю своєї країни та її популяризації за допомогою мистецьких заходів, таких як сольні концерти, читання улюблених поетичних циклів віршів та цитат, показ фільмів чи вистав.

Термін проведення проєкту: 23-29 листопада 2022 року.

Профіль учасників

До участі в проєкті запрошуються студенти-дівчата, які:

• цікавляться культурною спадщиною, активним громадянством та демократією
  • мають вік від 18 до 25 років
  • мають середній або вищий рівень знань з англійської мови
  • є активними та мають високу мотивацію до проєктної діяльності
  • беруть на себе зобов’язання виконання проєктних завдань протягом усього проєкту

Витрати на дорогу, проживання і харчування покриваються програмою Erasmus+.

ТОЖ ЗАПРОШУЄМО ВІДПОВІДАЛЬНИХ СТУДЕНТІВ-ДІВЧАТ ДО УЧАСТІ У ПРОЄКТІ.

Для подачі заявки на участь у відборі до молодіжної програми академічної мобільності Erasmus+КА1 необхідно заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/LEhJZ3ejgEJ768LfA до 20 жовтня 2022 року.