Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > ERASMUS+ > Проєкт «Picture on the Wall»: розпочався відбір до молодіжної програми академічної мобільності Erasmus+КА1

Воєнне літо не завадить нашим студенткам втрачати можливості розвиватися, навчатися, подорожувати і отримувати новий досвід завдяки європейській програмі академічної мобільності Erasmus+КА1, яка триватиме із 22 по 27 серпня в м. Шанліурфа, Туреччина.

Сьогодні проректорка з міжнародної і проектної діяльності Оксана Ковтун та керівниця відділу міжнародних зв’язків Валентина Крикун взяли участь в обговоренні плану реалізації проєкту програми Erasmus+К1 «Картина на стіні» («Picture on the Wall»), який об’єднає студентів з Італії, України, Німеччини та Туреччини.

Метою проєкту є об’єднання молоді із зазначених країн для підвищення обізнаності про соціальне, культурне та інтелектуальне життя людей, які страждають від війни і є біженцями. Методологія проекту базуватимуться на неформальній освіті: робота в групах, дискусії, констатаційні вправи, лекції, моделювання, індивідуальні та групові рефлексії, інтерактивні семінари, спільні презентації, консультації тощо.

Цілями проєкту є:

• Підвищення рівня знань учасників щодо прав людини і молоді зокрема
  • Познайомити студентів з міжнародними хартіями та європейськими програмними документами, присвяченими правам молоді;
  • Підвищити рівень обізнаності учасників в таких темах, як: права людини (цінності, принципи), освіта з прав людини (методи та результати), соціальне відчуження, міжкультурний діалог, комунікативність і толерантність;
  • Формувати проактивне ставлення до прав людини;
  • Розвивати практичні навички в неформальній освіті, зокрема в галузі прав людини;
  • Дати можливість учасникам діяти в якості мультиплікаторів освіти з прав людини на благо молодих людей, які постраждали від порушень прав людини;
  • Ознайомити учасників із актуальними механізмами та інструментами підтримки молоді в подоланні свого невигідного становища;
  • Встановити тривале партнерство між учасниками та їх об’єднаннями.

Профіль учасників

До участі в проекті запрошуються студенти-дівчата, які:

• цікавляться правами людини, активним громадянством та демократією
  • мають вік від 18 до 25 років
  • мають середній або вищий рівень знань з англійської мови
  • є активними та мають високу мотивацію до проектної діяльності
  • беруть на себе зобов’язання виконання проектних завдань протягом усього проєкту

Витрати на дорогу, проживання і харчування покриваються програмою Erasmus+.

ТОЖ ЗАПРОШУЄМО ВІДПОВІДАЛЬНИХ СТУДЕНТІВ-ДІВЧАТ ДО УЧАСТІ У ПРОЄКТІ.

Для подачі заявки на участь у відборі до молодіжної програми академічної мобільності Erasmus+КА1 необхідно заповнити анкету за посиланням.