Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Волонтерські програми > Річний волонтерський проєкт в організації Saint Nicolas Bishop Association у Гдині, Польща

Асоціація Єпископа Святого Миколая (PIC № 926959549) працює переважно з дітьми та молоддю, але також із людьми похилого віку та цілими родинами.

Шукаємо волонтера для допомоги в соціально-терапевтичній кімнаті для дітей та молоді. Волонтер буде залучений до повсякденного життя організації, а також допомагатиме в організації заходів та акцій, що оживляють місцеву громаду, фестивалів та сімейних заходів.

Основна мета Асоціації – повернути надію, почуття гідності, бажання добра, любові та розвитку. Допомагаючи, ми залучаємо людей, яких підтримуємо, діяти на благо інших.
Хто може подати заявку?
Ми шукаємо життєрадісного, терплячого волонтера, який налаштований на досягнення мети та поважає наш стиль роботи.

Вітається, якщо волонтер добре володіє англійською та/або німецькою мовами та має бажання вивчати польську мову, що дуже допоможе йому/їй у повсякденному житті та дозволить брати активнішу участь у житті організації.
Як застосовувати?
Кандидати, зацікавлені взяти участь у волонтерській службі, повинні заповнити анкету
Термін перебування: 2023-01-01 до 2023-12-31
Проект фінансується програмою Європейського корпусу солідарності Європейського Союзу.