Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Студентам > Розпочато набір для участі в академічному обміні з Університетом імені Адама Міцкевича в Познані (AMU)

Студентам Університету Григорія Сковороди в Переяславі надається чудова можливість взяти участь в академічному обміні з Університетом імені Адама Міцкевича в Познані (AMU). Це найбільший академічний заклад Познані та один із провідних польських університетів, який має 20 факультетів та 3 відділення в інших містах.

Майбутня пропозиція курсу доступна за посиланням.

Учасникам обміну пропонується:

• навчання в очному режимі (офлайн), яке викладатиметься англійською мовою;
  • вибір дисциплін, які студент буде відвідувати;
  • проживання в гуртожитку або в орендованій квартирі;
  • можливість відвідувати курси польської.

Для реєстрації на участь у програмі студенту необхідно заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/9Xn8RBfcpQSAczS4A.

Кінцевий термін подання заявок на осінь 2023 року: 01 червня 2023 року.

Наразі відкрито набір студентів на участь у програмі на осінній семестр 2023/2024 навчального року. По отриманню заявки фахівці відділу міжнародних зв’язків проінформують кожного заявника стосовно подальших кроків.

Пакет документів, необхідних для участі у програмі:

• Форма заявки (завантажується після реєстрації);
  • Академічна довідка з університету;
  • Рівень володіння англійською мовою не нижче B2 (відповідний сертифікат, диплом або підтвердження володіння достатнім рівнем від університету);
  • Скан-копія закордонного паспорта;
  • Фото для студентського квитка.

За детальною інформацією стосовно участі у програмі просимо звертатись до відділу міжнародних зв’язків (1 корпус, ауд. 426; internationalphdpu@gmail.com)