Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Студентам > РОЗПОЧАТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЖІНОЧИЙ ХАКАТОН «SHEBUILDS UKRAINE», ПРИСВЯЧЕНИЙ ПІСЛЯВОЄННІЙ ВІДБУДОВІ УКРАЇНИ

До 24 лютого 2023 року відкрито реєстрацію для студентів на участь у жіночому хакатоні «SheBuilds Ukraine», який присвячений післявоєнній відбудові України.

Hackathon Rebuild Ukraine — це перша з багатьох подій, які протягом наступних кількох років будуть спрямовані на створення інноваційних рішень для відновлення України. У всіх заходах братимуть участь студенти, які навчаються в Україні.

Усі заходи потребуватимуть міждисциплінарних команд, що, на нашу думку, є ключем до інновацій. Найкращі ідеї винаходять шляхом змішування, запозичення, повторного використання, повторного винаходу та перевірки існуючих рішень і концепцій з інших дисциплін.

Хакатон «Rebuild Ukraine» включає партнерів і спонсорів, які охоплюють широкий спектр секторів проектування-будівництва-експлуатації будівель і міст, а також досвід у інформаційних технологіях, програмуванні програмного забезпечення та машинному навчанні. Хакатон Rebuild Ukraine продовжуватиме організовувати та проводити заходи кілька разів на рік, доки Україна не завершиться відбудову!

Хакатон орієнтований на фахівців, які здобувають освіту у сфері архітектури, містобудування, дизайну інтер’єру, медицини, викладання, права, бухгалтерського обліку, ІТ (інформаційних технологій), програмної інженерії/програмування та машинного навчання.

Умови участі

• Учасником може бути будь-яка фізична особа, яка досягла 18 (вісімнадцяти) років або фізична особа-підприємець.
  • Учасники не можуть брати участь у Хакатоні поодинці, лише зі своїми командами. Кожен член команди повинен бути зареєстрований як Учасник за допомогою форми, визначеної Організаторами. Кількість учасників в одній команді обмежена – не менше 4 і не більше 8 осіб.
  • Участь у Хакатоні безкоштовна.
  • Фінал Хакатону проходитиме в режимі он-лайн, і фіналісти будуть повідомлені про це шляхом надсилання електронного листа на електронну адресу, вказану під час реєстрації.
  • Фінальний етап Хакатону проходить онлайн. Випадки, коли Учасник не може бути присутнім онлайн з поважних причин, можуть розглядатися індивідуально на розсуд Організаторів.

Винагорода

Приз у розмірі 5000 канадських доларів буде розподілено таким чином:

• 1 місце: 2000 канадських доларів
  • 2 місце: 1200 канадських доларів
  • 3 місце: 800 канадських доларів
  • 4 місце: 500 канадських доларів
  • 5 місце: 500 канадських доларів

Призи та розподіл включають будь-які збори за послуги та обмінні курси, надані PayPal, і WZMH Architects залишає за собою право коригувати призові гроші на основі результатів 5 кращих заявок.

​Джерело: Rebuild Ukraine Hackathon, МОН України