Розпочато впровадження Програми «САМ Україна»

21 вересня 2020 року Університет Григорія Сковороди в Переяславі та Донбаський державний педагогічний університет розпочали реалізацію програми British Council Ukraine «САМ Україна», на меті якої сприяння розвитку академічної мобільності студентів України. На навчання до нашого ЗВО завітали студенти Донбаського державного педагогічного університету, які успішно влились в освітній процес нашого університету.

Протягом першого тижня мобільності, студентів чекала насичена програма – вони відвідали як навчальні заняття за розкладом, так і навчальні семінари, проведені для них фахівцями університету на матеріалах проєктів, учасниками яких є Університет Григорія Сковороди в Переяславі: «Навички 21 століття: розвиток необхідних компетентностей у майбутніх учителів засобами інноваційних інструментів» (на базі матеріалів проєкту Erasmus+ KA2 №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Modernization of Pedagogical Higher Education by Innovative Teaching Instruments – MoPED» (далі – MOPED)),  «Використання інноваційного інструментарію для забезпечення ефективного функціонування освітнього процесу в умовах дистанційного навчання» (на базі матеріалів проєкту MoPED), «Цифрові навички: створення інфографіки для вашого уроку, документу, презентації» (на базі матеріалів проєкту MoPED), «Дезінформація та маніпуляції» (на базі матеріалів проєкту IREX – Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів – «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»), проведено презентацію навчального курсу  «Innovative technologies and instruments in educational process», розробленого у рамках проєкту MoPED. Участь у семінарах дозволила студентам ознайомитись з актуальними інноваційними інструментами, необхідними для ефективного ведення освітнього процесу в умовах сьогодення, а також вдосконалити свої навички інфо-медійної грамотності.

Студенти-учасники мобільності також взяли участь у психологічному тренінгу «Професійна самоідентифікація засобами пісочної юнгіанської психотерапії» разом зі студентами факультету педагогічної освіти, менеджменту та мистецтва, спрямованому на усвідомлення себе в обраній професії, мистецький майстер-клас з створення витинанки.

Протягом тижня відбулось ознайомлення з університетом, музеями міста та столицею нашої країни – містом Києвом. Студенти були захоплені історією й культурною спадщиною міст Переяслава та Києва завдяки професіоналізму залучених екскурсоводів.

Щиро дякуємо Британській раді в Україні та команді програми «САМ Україна» за надану можливість участі у такі чудовій програмі!