Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Mobile Art Edu Camp > Розпочався фінальний тиждень проєкту “Університетська мобільність: Mobile Art EDU CAMP”

Своїм приїздом позавчора група студентів Університету Сковороди в Переяславі, за напрямом “академічний спів”, учасників студентського хору “Колегіум”, ознаменувала початок завершальної стадії проєкту “Університетська мобільність: Mobile Art EDU CAMP”.

Гостей зустріла вітальним словом перший проректор Ізмаїльського державного гуманітарного університету Кольцун Наталія Михайлівна, а кандидат історичних наук, доцент Татаринов Іван Євгенович розповів про університет і про історію найпівденнішої точки нашої країни.

Далі знайомство з Ізмаїлом продовжилося в рамках спільного відвідування місцевого музею та ознайомчої екскурсії по місту. Завершальною активністю вчорашнього дня стала зведена репетиція хорів.

Проєкт “Університетська мобільність: Mobile Art EDU CAMP” реалізується за підтримки Український культурний фонд.

Інформація надана відділом міжнародного співробітництва

та розвитку інфраструктури ІДГУ