Шукаємо учасників віком 18-28 років на волонтерство за програмою WELTWÄRTS.

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Волонтерські програми > Шукаємо учасників віком 18-28 років на волонтерство за програмою WELTWÄRTS.

Дати: 20 вересня 2023 – 20 вересня 2024 (12 місяців)

Місце проведення: Галлє, Німеччина

Дедлайн: 28 лютого

Партнерська організація: Friedenskreis Halle e.V.

Увага! Дана пропозиція актуальна також для тих кандидатів, що вже були волонтерами ESC. Лише для людей, що зараз проживають в Україні і мають дозвіл на виїзд закордон

Вже багато років Friedenskreis Halle e.V. організовує довготривалі проекти міжнародного волонтерства. У рамках німецької програми WELTWÄRTS організація пропагує серед молоді міжнародну волонтерську службу, відправляє волонтерів в різні країни та приймає їх в м. Галле, Німеччина.

Волонтери матимуть можливість отримати знання в різноманітних сферах, а також поринути в тему побудови миру та міжнародних відносин.

Асоціація працює в трьох напрямках:

1. Політика миру: акції, кампанії, виставки, презентації, лекції та семінари в локальному та регіональному партнерстві
  2. Освіта миру: власні майстеркласи, семінари та тренінги в Галле, регіоні та за кордоном у співпраці з місцевими та міжнародними партнерами, а також посередництво між клієнтами та тренерами
  3. Проекти міжнародної волонтерської служби –  інформування зацікавлених осіб та організацій щодо розміщення, відправлення та координації волонтерів в рамках програми„weltwärts”

Чого очікувати?

–         25 днів програмних семінарів, проміжних і підсумкових тренінгів, семінарів з антидискримінації та активної участі в громадському житті. Покриваються всі витрати, пов’язані з проведенням семінарів і тренінгів.

–         Підтримка у вивченні німецької мови

–         Державне німецьке медичне страхування

–         Окрема кімната в спільній квартирі

–         Допомога – 350 євро на місяць

–         30 робочих годин на тиждень

–         Пов’язана з волонтерством діяльність (близько 8 годин на тиждень): активна участь у супровідній програмі, реалізація власного проекту, заняття та участь у суспільних заходах на місцевому рівні

–         Менторство в роботі та ментор з організації

–         Місячний квиток на трамвай або велосипед

–         Візова підтримка та покриття візового збору

–         24 днів відпустки.

Загальний профіль волонтера:

–         Вік 18-28 років

–         Завершена середня освіта

–         Знання англійської та бажання вчити німецьку (знання мови – велика перевага)

–         Позитивне ставлення до волонтерства як до освітнього та мирного процесу

–         Бажання брати акимвну участь в громадському житті після закінчення служби

–         Специфічний профіль (певні інтереси чи вміння), що потрібні як мінімум для одного з місць проходження волонтерської служби (POA)

З якими місцями призначення (POA) співпрацює Friedenskreis Halle?

–         Kinder und Jugendhaus e.V. (відкрита молодіжна робота з дітьми 10-18 років)

–         Friedenskreis Halle e.V. (навчання та діловодство)

–         Kita Marktspatzen (ясла для дітей 1-6 років)

–         Kulturwerkstatt Grüne Villa e.V. (соціально-культурний центр)