Шведська королівська академія наук оголошує стипендії для українських вчених для проведення досліджень у Швеції

Громадяни України можуть подати заявку на отримання фінансування для сприяння проведенню своїх досліджень у Швеції під час війни або у зв’язку з нею. Дослідження проводять у шведському університеті або в одному з науково-дослідних інститутів Академії. Витрати, які може покривати стипендія, включають, наприклад, витрати на проживання, подорожі, а також інші витрати, які можуть бути пов’язані з тимчасовим переїздом до Швеції.

Заявка повинна містити короткий опис поточних досліджень (максимум 2 сторінки), резюме, бюджет та очікуваний графік візиту до Швеції. Можна подати заявку на суму до 20 000 шведських крон на місяць. Заявка має супроводжуватися листом від уповноваженого представника шведського приймаючого відділу, який підтверджує, що вони запропонують місце апліканту. Також необхідно вказати ім’я та контактні дані контактної особи в приймаючому відділі. Усі матеріали бажано подавати у вигляді одного файлу PDF.

Заявки надсилаються електронною поштою на адресу scholarship@kva.se з позначкою теми «Україна». Заявки обробляються безперервно в порядку їх надходження.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою scholarship@kva.se.

Детальніше: https://www.kva.se/en/utlysningar/stipendier-bidrag/for-ukrainska-forskare-att-verka-i-sverige?fbclid=IwAR0hT5kMHV9qG_QpFQmcA5VBU9uPXUvcq0XUyMD6ZYHisBARjlSRVzPVbqQ&utm_medium=email&utm_source=UniSender&utm_campaign=267767333