Співпраця з Китайською Народною Республікою

Здобутком листопада 2020 року для Університету Григорія Сковороди в Переяславі стало

започаткування роботи нашого закладу з одним із вищів КНР – Гуандунським університетом нафтохімічних технологій. Вищевказаний заклад знаходиться в південно-західній провінції Гуандун, місті Маомин, Китай. В університеті представлено 12 факультетів і 4 департаменти, які опікуються проблемами освіти, науки, культури і спорту.  Склад закладу нараховує більше 1300 працівників та 20 000 студентів.

У вересні 2020 року відбулася координаційна онлайн зустріч із проректорами нашого університету, деканом факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій та ректоратом Гуандунського університету щодо визначення ключових напрямів співробітництва. Наразі до підписання передано угоду про співпрацю між нашими закладами, де основними напрямами визначено науку, освіту та культуру.

Нагадуємо, що університет започаткував співпрацю із КНР у 2019 році, підписавши угоду із україно-китайським центром «Шовковий шлях», відповідно до якої студенти нашого ЗВО мають змогу брати участь у грантових програмах паралельного навчання (бакалаврський та магістерський рівень) у коледжах та університетах Китаю за грантовою підтримкою.