Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > САМ Україна > Стартувало навчання учасників всеукраїнської студентської академічної мобільності «САМ Україна»

Ми раді вітати учасників програми всеукраїнської студентської академічної мобільності «САМ Україна». Студенти Ізмаїльського державного гуманітарного університету розпочинають місяць навчання на базі нашого ЗВО. Ми бажаємо вам наснаги, приємних вражень, плодовитої праці та нових відкриттів!

20 вересня 2021 року стартує початок навчання студентів, що беруть участь в програмі академічній мобільності, що фінансується Британською Радою спільно із Міністерством освіти та науки України. Для студентів було проведено екскурсію Університетом та містом. Була проведена ознайомлююча зустріч з їх  новими викладачами, деканами факультетів та керівництвом Університету. Також для учасників програми було представлено відділ міжнародних зв’язків, в обов’язки якого входить здійснення активної підтримки студентів та налагодження співпраці з викладачами, забезпечення всіх необхідних умов для безпечного та комфортного навчання.

Цього тижня для студентів випала нагода відвідати одні із найочікуваніших заходів року – конкурс краси «Королева УГСП» та фестиваль «Біле озеро». Обидва заходи сподобалися студенству, підкорили запалом, оригінальністю та яскравістю.