Стартував І модуль проєкту “Навчаємося разом”

Раді повідимити, що у четвер, 14 вересня 2021 року, стартував І модуль проєкту “Навчаємося разом”. Учасниками проєкту від  Університету Григорія Сковороди в Переяславі стали представники кафедри педагогіки, теорії і методики початкової освіти  на чолі з деканом факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва  Ігнатенко Н.В.

Модуль має назву “Планування, впровадження та оцінювання освітніх програм підготовки педагогічних працівників” та включатиме в себе 20 годин вебінарів та 10 годин роботи на місцях.

В рамках першого вебінару Туя Лаурен та Наталія Софій ознайомили учасників з програмою Проєкту та пояснили їх роль в ньому. Кожен заклад-учасник мав змогу презентувати себе та свою команду. В другій частині вебінару професором Ярі Лавонен (Гельсінський університет) було проведено знайомство з фінською освітою та підготовкою педагогів-професіоналів у рамках магістерських програм. На завершення всі учасники мали змогу обговорити отриману в рамках вебінару інформацію та поспілкуватися між собою.

Ми хочемо побажати всій команді проєкту плідної та успішної роботи!