Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Stand With Ukraine > Стажування в European Central Bank для українських випускників та молодих спеціалістів
European Central Bank шукає до 15 нещодавніх випускників або молодих спеціалістів зі ступенем бакалавра чи магістра, або які зараз навчаються в PhD. Ви станете частиною команди, яка працює над оцінкою економічного впливу російського вторгнення в Україну. Це передбачає аналіз інфляції, впровадження санкцій, ухвалених урядами ЄС та європейських країн, та оцінку їх впливу. Ви будете виділені в команду, яка відповідає вашій освіті, знанням та інтересам, а також нашим організаційним потребам.
ЄЦБ є інклюзивним роботодавцем, і ми прагнемо відображати різноманітність населення, яке ми обслуговуємо. Ми рекомендуємо вам подавати заявку незалежно від віку, інвалідності, етнічної приналежності, статі, гендерної ідентичності, раси, релігійних переконань, сексуальної орієнтації та інших характеристик.

Ваша роль

Ця стажування надає вам чудові можливості для розвитку, цінний досвід і уявлення про завдання та методи роботи ЄЦБ та Європейської системи центральних банків (ЄЦБ) в цілому. Ми призначимо вам досвідченого колегу в якості наставника, який допоможе вам успішно брати участь у програмі.
Як стажист ви можете:
  • брати участь у проектно-орієнтованій роботі для забезпечення належного проведення та підтримки бізнес-процесів;
  • аналізувати дані щодо монетарної політики та банківського нагляду;
  • складати та організовувати брифінги, презентації, документи, звіти та записки;
  • допомагають проводити оцінку та аналіз ризиків;
  • розробляти та впроваджувати методи бенчмаркінгу;
  • збирати, зберігати, керувати та обмінюватися інформацією у вашій зоні відповідальності.
Ви станете частиною багатокультурної команди, яка прагне безперервних інновацій, щоб позитивно вплинути на життя європейських громадян.

Кваліфікація, досвід та навички

Важливо:
  • бути громадянином України не молодше 18 років;
  • за стажування за 1070 євро, ступінь бакалавра або вище в галузі економіки, фінансів, статистики, бухгалтерського обліку, фінансового/комерційного права/права ЄС, науки даних, політології, європейських досліджень, міжнародних відносин, ділового адміністрування, інформаційних технологій, математики, хімії , фізика або інша відповідна галузь;
  • за стажування 1940 євро, якщо ви маєте ступінь магістра та принаймні два роки аспірантури в одній із перелічених вище областей;
  • великий інтерес до європейських справ, центрального банку та банківського нагляду;
  • відсутність попереднього досвіду роботи/стажування в ЄЦБ;
  • добре знання пакета MS Office;
  • володіння англійською мовою на поглибленому рівні (C1) і володінням принаймні однією офіційною мовою ЄС на середньому рівні (B1) відповідно до Загальноєвропейських компетенцій з мов .
Бажано:
  • розуміння макроекономіки, банківської системи, міжнародних фінансів або фінансових ринків;
  • навички звукового програмування (MATLAB, R, Python, Stata та ін.);
  • досвід управління даними та вміння працювати з мікроданими та великими наборами даних;
  • знайомство з обчислювальними/статистичними/економеметричними програмними пакетами.

Додаткова інформація

Стажування тривалістю шість місяців з можливістю продовження до року в тій же чи іншій сфері діяльності ЄЦБ та/або в одному з національних центральних банків ЄСЦБ або національних компетентних органів. Якщо ви виберете, ви почнете з серпня по вересень 2022 року.

Процес подачі заявки та відбору

Процес набору на цю посаду включатиме онлайн-співбесіду.  Додаткова інформація про те, як приєднатися до нас, доступна на  веб-сайті
Джерело: European Central Bank