Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Вебінари > «STEM School: Твій перший крок до успіху» ​​— Онлайн-сесії для дівчат у рамках ініціативи «Посли європейської молоді»

Ініціатива “Посли європейської молоді” та ГО “Жіноча Ліга” організовують “STEM School: твій перший крок до успіху” для дівчат, аби довести вам, що наука та технології – це дуже навіть дівоча справа!

Протягом 13-17 березня на тебе чекатимуть 3 ну дуже цікаві сесії!

• 13 березня, о 18:00: Мотиваційна лекція від крутої української науковиці та воркшоп із написання академічних статей.
  • 15 березня, о 18:00: Майстерклас із візуалізації даних за допомогою Python, що є однією з найбільш перспективних мов програмування.
  • 17 березня, о 18:00: Лекція про популяризацію STEM серед широкого загалу та воркшоп із наукової “мемології”

Більше того – протягом свого навчання ти будеш працювати з менторками, які будуть тебе підтримувати та мотивувати, а по завершенню ти отримаєш сертифікат та круті призи

Час і місце проведення: 13, 15 та 17 березня, о 18:00 на платформі Zoom.

Дедлайн реєстрації на заходи: 12 березня о 18:00

Для кого: для дівчат 16-26 років усіх спеціальностей, готових поринути у світ STEM

Важливо: після реєстрації тобі прийде посилання на телеграм-чат – обов’язково долучися до нього, адже комунікація та конкурси відбуватимуться саме там. У випадку труднощів – пиши в телеграмі @coquill_age або на пошту nadiia.kasianchuk@gmail.com

Вартість: безкоштовно, за умови попередньої реєстрації: https://forms.gle/7Ws9vS6ofKHHWcPA7