Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Stand With Ukraine > Стипендіальна програма Тель-Авівського університету для українських студентів і дослідників

На знак солідарності з українським народом та в ім’я академічної свободи Тель-Авівський університет (TAU) створив надзвичайний фонд підтримки і заснував стипендіальну програму для студентів і дослідників з України, які були змушені перервати своє навчання та наукову діяльність через військову кризу.

В межах програми 20 студентів та дослідників з університетів України, які займаються будь-якими науковими дисциплінами, отримають  можливість навчатися, проводити наукову діяльність та співпрацювати з провідними вченими TAU протягом цілого семестру.

Умови програми:

1. Програма розрахована на аспірантів, постдокторантів та студентів магістратури дослідницького профілю, які станом на поточний момент навчаються в ЗВО України за будь-якою спеціальністю.
  2. Взяти участь в стипендіальній програмі можуть лише громадяни України.
  3. Кандидати на участь в програмі повинні володіти англійською мовою на достатньо високому рівні.
  4. Стипендіати отримають запрошення приїхати до TAU невдовзі після того, як їх повідомлять про зарахування. Вони матимуть можливість залишатися в TAU протягом 6 місяців.
  5. Кожен стипендіат протягом навчання в TAU матиме ментора з числа академічних співробітників університету.
  6. Навчання в TAU та стипендіальні виплати студентам і дослідникам покриватимуться з коштів фонду підтримки.

Щоб подати заявку на участь в програмі:

Надішліть координаторці міжнародних проєктів TAU Ms. Michal Linder на Intlprojects@tauex.tau.ac.il такі матеріали:

1. Опис свого дослідження на 1 сторінку (до 500 слів);
  2. Рекомендаційний лист від наукового керівника;
  3. Актуальний документ, який підтверджує, що ви навчаєтесь або проводите наукову діяльність в українському ЗВО.

Дедлайн: Заявки приймаються на постійній основі і розглядаються невідкладно.

Детальніше за посиланням: TAU