Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Stand With Ukraine > Стипендіальна програма Ulam від Польського національного агентства академічних обмінів (NAWA)

Стипендіальна програма Ulam від Польського національного агентства академічних обмінів (NAWA) для молодих науковців та дослідників. Метою програми є підвищення ступеня інтернаціоналізації польських університетів та наукових установ. Програма дозволить видатним науковцям відвідати Польщу на термін від 6 до 24 місяців, маючи принаймні ступінь доктора, які зміцнять науковий потенціал польських закладів системи вищої освіти та науки та долучаться до їх наукової діяльності, переважно до науково-дослідницьких проектів та викладацькій діяльності.

Хто може подати заявку?

Заявник – вчений, який:

• має що найменше ступінь доктора (PhD)
  •  працює у закордонному ЗВО / дослідницькому центрі або
    щойно захистив кандидатську дисертацію або щойно закінчив дослідження в рамках іншої післядокторської програми

Що пропонує Стипендія?

Дослідження в Польщі можуть тривати від 6 до 24 місяців та мають розпочатись з 1 січня 2023 року

Яке фінансування?

Бенефіціар отримуватиме щомісячну стипендію у розмірі 10 000 польських злотих (приблизно 2 500 євро) на час перебування та
додаткове фінансування, яке покриватиме витрати на організацію поїздки.

Дедлайн: 10 травня 2022 року

Детальніше за посиланням: NAWA