Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Стипендії > Стипендіальну програму Європейської школи Східного партнерства на 2023/2024 навчальний рік

За ініціативи Європейського Союзу та підтримки Уряду Грузії і Фонду міжнародного бакалаврату (International Baccalaureate) оголошено про нову стипендіальну програму Європейської школи Східного партнерства на 2023/2024 навчальний рік.

Стипендільний пакет включає:

-Участь у семінарах, конференціях, навчальних турах та інших заходах, які фінансує ЄС.

– Витрати на проживання в Тбілісі, Грузія, включаючи харчування. Студенти будуть розміщені в пансіонах на території Нової школи.

– Навчальні матеріали та ресурси, необхідні для участі студентів у програмі (книги, ноутбуки, калькулятори та смартфони на час навчання).

-Витрати на проїзд між Тбілісі та місцями проживання сімей студентів в обох напрямках під час шкільних канікул.

– Медичне страхування.

Стипендіальна програма не включає:

– Особисті витрати студентів, такі як одяг, оплата за доставку додаткового багажу, продукти харчування та напої за межами кампусу, мобільні телефони та персональні комп’ютери, крім тих комп’ютерів, які надаються студентам у рамках дипломної програми.

Мета стипендіальної програми Європейської школи Східного партнерства:

• особливі освітні можливості для молоді з країн Східного партнерства: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Республіка Молдова та Україна. Програма також має на меті сприяти міжрегіональному обміну між студентам з цих країн.

Зарахування до участі в стипендіальній програмі здійснюється на основі академічних результатів і безкоштовне для тих заявників, які відповідають встановленим вимогам. Для подання заявок від кандидатів вимагається створення профілю онлайн- заявника на інтернет сторінці Нової школи (www.eapeuropeanschool.eu).

Будь-які несвоєчасно подані чи неповні заявки не розглядаються. Після успішного подання повного файлу заявники отримають автоматичне електронне повідомлення. Кандидати, які пройшли попередній відбір, будуть запрошені до написання тестів.

Подання заявок – з 16 грудня 2022 р. по 16 березня 2023 р. о 12:00 (опівдні) за часом Грузії (UTC +4:00)

Джерело: Лист МОН 1_1174-23

Додаток_UA_CfA_Brochure_FULL