Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Стипендії > Стипендійні можливості на навчання у Бангладешському університеті інженерії та технологій

За інформацією Міністерства закордонних справ України, отриманою листом від 14.04.2023 No 640/14-830-42511, Урядом Народної Республіки Бангладеш оголошено про стипендійні можливості для громадян України на навчання у Бангладешському університеті інженерії та технологій. Прийом іноземних громадян здійснюється на програму бакалаврату на навчальний семестр 2022-2023 н.р.

Заявки встановленої форми (доступні в посольствах Бангладеш) очікуються від іноземних громадян для вступу на програми бакалаврату на різні факультети Бангладешського університету інженерії та технологій (BUET). Міністерство закордонних справ країни студента має надіслати заявку до Міністерства закордонних справ Уряду Народної Республіки Бангладеш для необхідного схвалення уряду та пересилання до Міністерства освіти Уряду Народної Республіки Бангладеш.

Після завершення всіх необхідних державних формальностей заявка має надійти до Офісу реєстратора BUET до 22 травня 2023 року.

Критерії прийнятності

•  Кандидати, які склали іспит на атестат про середню освіту (S.S.C.) або його еквівалент із середнім балом 4,00 з 5,00 або еквівалентним балом та іспит на атестат про вищу середню освіту (H.S.C.) або його еквівалент у 2021 році або пізніше, або GCE «A» іспит на рівень після листопада 2020 року або пізніше, мають право подати заявку за умови виконання інших критеріїв та умов відповідності.
  •  Кандидати повинні скласти іспит на атестат вищої середньої освіти (H.S.C.) або еквівалентний іспит з мінімальними оцінками A або 70% балів з математики, фізики, хімії та англійської мови. Якщо додаток містить як буквену, так і цифрову оцінку, тоді буде врахована літерна оцінка.
  •  Кандидати, які складають рівень GCE «O» та рівень GCE «A», повинні отримати мінімум  оцінку B, принаймні з п’яти предметів (включно з математикою, фізикою, хімією та англійською мовою) на іспиті рівня GCE «O» та мінімум оцінку A у кожному з математики, фізики та хімії в GCE рівня «A».
  •  Кандидати, які бажають бути зарахованими на факультет біомедичної інженерії, повинні отримати з біології як мінімум оцінку A або 70% оцінок в атестаті про повну середню освіту або його еквівалентному іспиті, або мінімум на оцінку B на рівні GCE «A» або його еквівалентний огляд.
  •  Кандидати, які мають S.S.C. та H.S.C. або їхній еквівалентний іспит (тобто не рівень GCE «O» і «A») повинен мати мінімальний бал 1ELTS 6,0 або мінімальний бал TOEFL 60.

Кількість місць

Загальна кількість місць для іноземних студентів бакалаврату на навчальну сесію становить 26 (двадцять шість). Проте допускається не більше 10 (десяти) студентів з однієї країни та не більше 5 (п’яти) студентів на одному факультеті.

Порядок подання заявки

Заяву на вступ заявник повинен подати до Міністерства закордонних справ своєї країни. Міністерство закордонних справ країни заявника надішле заявку до Міністерства закордонних справ Народної Республіки Бангладеш для передачі її до Міністерства освіти Уряду Народної Республіки Бангладеш. Міністерство освіти розгляне заяву студента для необхідного схвалення уряду, а потім перешле її до Реєстратора, BUET для обробки заявки. Через ці формальності, необхідні перед процедурою відбору, студентам рекомендується подати заявку задовго до кінцевого терміну 22 травня 2023 р.

До аплікаційної форми необхідно додати відповідні документи про освіту та 3 (три) нещодавно зроблені кольорові фотографії кандидата на паспорт.

Після отримання заявок приймальні комісії BUET відберуть прийнятних кандидатів для прийому .

Вартість навчання

Плата за навчання та інша плата за бакалаврське навчання для студентів із країн SAARC стягуватиметься згідно з постановами уряду Народної Республіки Бангладеш.

Зі студентів із країн, що не входять до SAARC, стягуватиметься 200 (двісті) доларів США або еквівалент, такий як вступний внесок і 50 (п’ятдесят) доларів США за кредитну годину або еквівалент, такий як реєстраційний внесок на курс. Усі інші збори будуть такими ж, як для місцевих студентів.

Для отримання детальної інформації відвідайте: www.buet.ac.bd