Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Аспірантам > Стипендійні можливості для навчання в закладах вищої освіти Італії у 2022/2023 навчальному році

Міністерство освіти і науки України інформує, що Міністерство закордонних справ та міжнародного співробітництва Італії пропонує здобувачам вищої освіти скористатися стипендійними можливостями для навчання в закладах вищої освіти Італії у 2022/2023 навчальному році.

Подавати заявку на участь у стипендійній програмі на 2022/2023 навчальний рік необхідно через портал “Study in Italy” до 9 червня 2022 року, до 14:00 за італійським часом.

Види стипендії

1. Університетські курси магістра
  2. Поглиблені курси художньої, музичної та танцювальної підготовки
  3. Дослідження докторантури
  4. Навчальні проекти під співкеруванням
  5. Поглиблені курси італійської мови та культури

ВИМОГИ ДО ДОСТУПУ

Заявки необхідно надсилати виключно через портал STUDY IN ITALY. Кандидати повинні мати при собі дійсний паспорт або посвідчення особи та прикріпити розбірливу фотокопію документа до порталу під час реєстрації під страхом виключення. Кандидати також повинні мати наступні вимоги до дати кінцевого терміну конкурсу (9 червня 2022 року, 14:00 за італійським часом):

Освітня кваліфікація

Іноземні громадяни та італійські студенти, які проживають за кордоном (IRE) *, які мають дійсну кваліфікацію для зарахування на курси у обраному закладі , можуть подати заявку на отримання стипендії (див. також https: //studyinitaly.esteri. it / en / Recognition-of-qualification ).

Вікові обмеження

Кандидати віком не старше 28 років і 364 дні на дату закінчення терміну дії цього подарунка можуть подати заявку на отримання стипендії для здобуття ступеня магістра / вищої освіти в галузі мистецтва, музики та танцю (AFAM) та курсу підвищення кваліфікації з італійської мови та культури. телефонуйте (9 червня 2022 року ), за винятком лише поновлення.

Кандидати віком не старше 30 та 364 днів на дату закінчення цього конкурсу (9 червня 2022 року) можуть подати заявку на отримання стипендії для навчання в докторантурі, за винятком лише поновлення.

Абітурієнти старше 18 років не старше 40 років і 364 дні на дату закінчення цього конкурсу (9 червня 2022 року) можуть подати заявку на отримання стипендії, спрямованої на виконання навчального проекту у співучительстві.

Володіння мовою

Навчальні курси, що проводяться італійською мовою

Для зарахування на навчальні курси, які проводяться італійською мовою, кандидат повинен додати до заяви сертифікат або сертифікат, що підтверджує знання італійської мови, починаючи з рівня B2 Загальноєвропейських компетенцій.

У випадку, якщо ви відвідували університетські курси італійською або італійською мовою, ви можете додати сертифікат, виданий відповідальною особою за ці курси, що підтверджує необхідний рівень знання італійської мови.

Навчальні курси, які викладаються англійською мовою

У разі відвідування курсу англійської мови, кандидат повинен додати до заявки сертифікат або сертифікат, що підтверджує рівень володіння англійською мовою, починаючи з рівня B2 Загальноєвропейських компетенцій.

У разі кандидатів із країн, де англійська мова є офіційною, може бути додана самосертифікація знання англійської мови.

Для кандидатів, які здобули трирічний ступінь, курс навчання яких проводився повністю англійською мовою, може бути доданий документ, який засвідчує, що курси здобутої трирічної ступеню проводилися повністю англійською мовою.

Знання італійської мови не є обов’язковим для вступу на курси університету, які повністю проводяться англійською мовою .

Поглиблені курси італійської мови та культури

Для поглиблених курсів італійської мови та культури кандидат повинен додати до заявки сертифікат або сертифікат, що підтверджує знання італійської мови, починаючи з рівня А2 Загальноєвропейських компетенцій .

Якщо ви відвідували курси італійської мови чи італійської мови в італійських університетах чи інститутах культури, ви можете додати сертифікат, виданий особою, відповідальною за ці курси, що підтверджує необхідний рівень знання італійської мови.

Дослідницькі докторські дисертації та навчальні проекти під керівництвом

Для кандидатів наук і навчальних проектів під керівництвом не потрібно підтверджувати знання мови.

Як подати заявку?

Заявки необхідно надсилати виключно в електронному вигляді після реєстрації , зайшовши на портал Study in Italy https://studyinitaly.esteri.it

Під час реєстрації на порталі Study in Italy рекомендується використовувати часто використовувану адресу електронної пошти; подальші повідомлення фактично будуть надіслані на цю адресу.

Онлайн-заявки кандидат повинен подати до 14:00 (італійський час) 9 червня 2022 року.

Більш детальна інформація та перелік необхідних документів знаходиться на сайті “Study in Italy” за посиланням: https://studyinitaly.esteri.it/it/call-for-procedure