Стипендія Інституту гуманітарних досліджень Відня для українських науковців

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Аспірантам > Стипендія Інституту гуманітарних досліджень Відня для українських науковців

Українським науковцям пропонують отримати стипендію розміром 5 000 євро.

Стипендію надає Інститут гуманітарних досліджень Відня у співпраці з Українським науковим інститутом Гарвардського університету та Інститутом Гаррімана при Колумбійському університеті.

Участь у програмі можуть узяти українські дослідники, які вже мають або лише здобувають PhD у сфері гуманітарних та соціальних наук та залишаються в Україні.

Стипендія буде виплачуватись 35 науковцям протягом п’яти місяців, з лютого по червень 2023 року.

Окрім грошової виплати, стипендіати отримають нетворкінг з колегами з Інституту гуманітарних досліджень Відня.

Для участі в програмі претенденти мають надати резюме, опис проєкту, над яким науковець буде працювати, мотиваційний лист та список публікацій. Документи мають бути заповнені англійською мовою.

Прийом заявок триватиме до 16 грудня 2022 року.

Результати відбору будуть оголошені до 27 січня 2023 року.

Джерело: Освіта.ua