Стипендія NL-High Potential від Маастрихтського університету (Нідерланди)

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Стипендії > Стипендія NL-High Potential від Маастрихтського університету (Нідерланди)

Програма стипендій Маастрихтського університету (UM) NL-High Potential Scholarship пропонує 24 повні стипендії в розмірі 30 000 євро (включаючи звільнення від плати за навчання та щомісячну стипендію) щороку для талановитих студентів з-за меж Європейського Союзу (ЄС), які були прийняті до магістратури програми в UM. Вонатпризначена для іноземних студентів з-за меж ЄС/ЄЕЗ, які бажають пройти повну програму отримання ступеня в Нідерландах.

Усі кандидати повинні відповідати наступним вимогам:

• Ви маєте громадянство країни за межами ЄС/ЄЕЗ, Швейцарії чи Суринаму та відповідаєте вимогам для отримання в’їзної візи та дозволу на проживання в Нідерландах.
  • Ви не маєте подвійного громадянства країни ЄС/ЄЕЗ.
  • Ви подали заявку на вступ до магістерської програми денної форми навчання в Маастрихтському університеті ( учасники програм ) на 2024-2025 навчальний рік.
  • Ви відповідаєте спеціальним вимогам вступу до магістерської програми UM, на яку ви подали заявку.
  • Ви ніколи не брали участь у програмі здобуття вищої освіти в Нідерландах. Студенти, які пройшли програми обміну в Нідерландах, можуть подати заявку.
  • Вам не виповнилося 35 років на 1 вересня 2024 року.
  • Ви досягли відмінних результатів під час попередніх освітніх програм, що підтверджено вашою останньою оцінкою або засвідчено академічною відмінністю. Якщо декілька заявників мають однакову кваліфікацію, UM надасть перевагу заявникам, чия академічна довідка або завірений лист про успішність демонструє, що вони входять до 5% найкращих заявників на стипендіальну програму 2024-2025.

Тривалість стипендії NL-High Potential

• 13 місяців для річної магістерської програми
  • 25 місяців для дворічної магістерської програми

Як взяти участь?

• Крок 1 :  Зареєструйтеся на одну з магістерських програм, що беруть участь в Університетському університеті  ( учасники програми) . Щоб отримати додаткові відомості про те, як зареєструватися на магістерську програму в Університетському університеті, відвідайте  веб-сторінку вашої потенційної програми . Після того, як ви подасте заявку через Studielink , ви отримаєте номер студента для UM. Вам знадобиться номер студента, щоб заповнити та подати форму заявки на отримання стипендії (див. Крок 2 нижче).
  • Крок 2: Будь ласка, заповніть форму заявки, вам потрібно ввійти за допомогою свого облікового запису UM
    Будь ласка, скористайтеся цим посиланням, щоб заповнити форму заявки . Ми приймаємо заявки лише через форму заявки.

Завантажте наведені нижче документи у форматі .doc, .docx або PDF і надішліть заявку. Зауважте, що ви зможете подати заявку лише один раз, тому переконайтеся, що всі ваші документи та контактні дані судді актуальні. Якщо ви подали заявку на декілька навчальних програм UM, відділ міжнародних послуг UM забезпечить розгляд вашої повної заявки на отримання стипендії для всіх відповідних програм, для яких ви маєте статус умовно схваленого або затвердженого вступу.

• Резюме.
      Ваше резюме має бути актуальним, містити актуальну інформацію про вашу освіту та (робочий) досвід і не повинно перевищувати двох сторінок формату А4.
    • Мотиваційний лист
      Використовуйте шаблон  для мотиваційного листа. Цей шаблон буде зосереджений на вашій мотивації для отримання стипендії.
    • Підтвердження академічної успішності
      Ви можете завантажити один із наведених нижче документів, щоб підтвердити свою академічну досконалість:
      1. Ваша університетська довідка, в якій чітко зазначено ваш середній бал або рейтинг у класі (тобто першокласна відзнака) за всю програму навчання; або
      2. Лист за підписом керівника відділу або реєстратора вашого закладу про те, що ви є одним із 20 найкращих студентів у випускному році вашої навчальної програми. Будь ласка, переконайтеся, що лист містить контактні дані вашого начальника відділу або реєстратора.
    • Особиста заява про фінансові потреби. Будь ласка, поясніть, чому ви отримали б користь від отримання стипендії, і опишіть свої особисті обставини, як-от фінансові труднощі, обов’язки єдиного батька/опікуна, стан здоров’я, інвалідність, статус біженця тощо.
    • Довідковий лист. Ми підготували рекомендації щодо стипендійного листа ; будь ласка, перешліть їх своєму референту, оскільки вони допоможуть йому написати хороший рекомендаційний лист від вашого імені. Зверніть увагу, що референти мають бути (колишніми) професорами, викладачами чи роботодавцями, а не членами сім’ї. Рекомендаційні листи повинні бути датовані та написані не раніше лютого 2023 року.
    • Контактна інформація одного референту
      Зверніть увагу, що ми можемо перевірити автентичність вашого референту, зв’язавшись з ним. Тому переконайтеся, що ви вибираєте референта та надсилаєте його дані:
       стосунки із заявником: вкажіть зв’язок вашого референта з вами. Це ваш професор, керівник дипломної роботи, роботодавець? Будь ласка, пам’ятайте, що члени сім’ї не можуть виконувати функції референта.
       робочий телефон вашого референта: обов’язково вкажіть телефонний код відповідної країни.
        Робоча чи установча електронна адреса вашого референта. Листи, у яких згадується лише особиста електронна адреса, будуть відхилені.

Кінцевий термін подання заявок до 1 лютого 2024 року включно.

Детальніше за посиланням: Maastricht University