Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Stand With Ukraine > СТИПЕНДІЇ АСОЦІАЦІЇ ВИПУСКНИКІВ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТАЙБЕЮ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ СТУДЕНТІВ

Національний університет Тайбею , заснований у 1949 році, входить до 10 провідних державних університетів Тайваню. Його сім коледжів включають юридичний коледж, коледж бізнесу, коледж зі зв’язків з громадськістю, коледж соціальних наук, гуманітарний коледж, коледж електротехніки та комп’ютерних наук та Міжнародний коледж інновацій сталого розвитку. Його два кампуси розташовані в центрі Тайбея та районі Санься, перший із кампусів Тайваню, який було спроектовано та інтегровано в концепцію «Університетського міста».

Міжнародний коледж інновацій сталого розвитку (ICSI) пропонує тепле та дружнє середовище навчання з інтегрованим навчанням та ресурсами, яке також підготовлено для студентів, які не звикли до китайської мови. ICSI має три англомовні магістерські програми, кожна з яких пропонує іноземним студентам широкий спектр досвіду, надає їм глобальні знання та дотримується найвищих стандартів.

I. Вимоги до стипендії:

• Громадяни України, які бажають отримати ступінь бакалавра, магістра чи доктора.
  • Хоча більшість програм бакалаврату вимагає володіння китайською мовою, англомовні магістерські програми пропонуються Міжнародним коледжем інновацій сталого розвитку (ICSI). Сюди входять магістерська програма ділового адміністрування в галузі фінансів, міжнародна програма з міського управління та магістерська програма «Розумний менеджмент охорони здоров’я».

II. Фінансова підтримка:

• Повна відмова від плати за навчання та проживання
  • Стипендія до 5000 доларів США на рік. При хорошому академічному становищі стипендію можна щорічно поновлювати максимум на чотири роки для програми бакалавра, на два роки для магістерської та на три роки для докторської програми.
  • Авіаквиток в один бік

III. Дедлайн подачі заявок: 30 квітня 2022 року

Зверніть увагу!

Для тих, хто не зможе подати заявку вчасно, ми можемо продовжити термін подачі заявки до 10 травня 2022 року. Заявки на продовження можна подати на сторінці: https://docs.google.com/forms/d/12K_SOmnXM9wgP8YPVRD0maKiedBE2ssaB-sP8zyaYOk/edit?ts=6253ed09