Стипендії DAAD на післядипломне навчання в Німеччині: музика

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > House of Europe > Стипендії DAAD на післядипломне навчання в Німеччині: музика

Це можливість для випускників бакалаврату в галузі музики, співу, диригування та композиторства продовжити освіту в німецькому університеті. Ви можете вступити до магістратури, аспірантури або пройти додатковий курс без отримання ступеня. Програма забезпечить щомісячну стипендію розміром 861 євро, кошти на проїзд туди й назад, страхування та навчальні матеріали.

Магістерські та післядипломні програми можуть тривати від 10 до 24 місяців, додаткові курси — один академічний рік. Ви отримаєте стипендію 1 жовтня 2022 року, а мовні курси можете пройти раніше.

Що я отримаю?

• Щомісячну стипендію розміром 861 євро
  • Відшкодування витрат на дорогу до Німеччини й назад
  • Одноразову виплату, яку ви можете витратити на підручники, абонемент до бібліотеки, білети на конференції тощо
  • Страхування
  • Онлайн- чи офлайн-курс німецької мови, якщо вам потрібно її підтягнути
  • Відшкодування витрат на проходження TestDaF або DSH, якщо вам потрібно буде скласти екзамен після отримання стипендії
Я можу взяти участь?
Ви можете податися на цю стипендію, якщо:

• маєте диплом бакалавра в галузі музики;
  • вступите до німецького університету до початку дії стипендії;
  • знаєте іноземну мову, якою викладають в університеті, і маєте мовний сертифікат на підтвердження цього.

Що потрібно для участі?

• Заповнена аплікаційна форма.
  • Резюме у форматі таблиці.
  • Мотиваційний лист (до 3 сторінок).
  • Підтвердження, що вас зараховано до університету в Німеччині. Якщо результатів конкурсу ще немає, підтвердження можна надати пізніше — до початку навчання.
  • Заповнена форма Information about your preferred master programmes, якщо ви плануєте вступати на магістратуру або аспірантуру. Якщо ви плануєте пройти курс без отримання диплома, надайте лист-підтвердження від наукового керівника з німецького університету.
  • Диплом про вищу освіту з додатком. Якщо ви навчаєтеся на останньому курсі бакалаврату, диплом можна надати пізніше — до початку навчання. Замість нього подайте виписку з оцінками за весь період навчання.
  • Перелік записів ваших робіт.
  • Мовний сертифікат, виданий не раніше як два роки тому. Якщо через пандемію ви не змогли отримати сертифікат, завантажте обґрунтування із самооцінкою вашого поточного рівня мови.
  • Аудіо та відео вашої гри на інструменті, співу, диригування, виконання написаних вами композицій чи інших прикладів ваших робіт. Ви отримаєте лінк на завантаження цих записів через один-два тижні після подачі заявки. Ознайомтесь з вимогами до оформлення робіт на сайті.

Не забудьте додати переклад документів, виданих українською мовою. Переклад має бути англійською або німецькою мовою.

Як подати заявку?

Подайте заявку через онлайн-портал.

Кінцевий термін: 01 жовтня 2021 о 23:59 за київським часом

Зверніть увагу!

• Це стипендії лише для творчих спеціальностей. Якщо ви вивчаєте музикологію чи музичну освіту, ви можете податися на інші стипендії DAAD
  • Вступ до університету в Німеччині — ваша відповідальність. Обирайте державний або акредитований державою університет й уважно стежте за кінцевим терміном подачі документів на вступ.
  • Стипендія не покриває плату за навчання в університеті. Якщо обраний курс чи програма платні, вам доведеться самостійно покрити витрати на навчання.
  • Чверть вашої магістерської або післядипломної програми може проходити за межами Німеччини, але не в Україні. В такому випадку ви також отримуватимете стипендію.
  • Ви маєте отримати диплом бакалавра до того, як розпочнете навчання за стипендійною програмою.
  • Ви можете податися на стипендію, якщо отримали ступінь бакалавра не пізніше як шість років тому.
  • Ви не можете податися на стипендію, якщо проживаєте у Німеччині довше 15 місяців.
  • Для відправлень поштою вирішальне значення має штемпель з датою. Саме за ним перевірятимуть, чи вчасно ви подали рекомендацію від викладача.
  • У деяких випадках стипендія включає додаткові виплати: на оренду житла та на утримання членів родини, що їдуть з вами.

Джерело: https://houseofeurope.org.ua/opportunity/230