Стипендії Гентського університету науковцям, що здобувають PhD

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > House of Europe > Стипендії Гентського університету науковцям, що здобувають PhD

Це можливість захистити докторську дисертацію одразу в двох університетах:  українському та одному з провідних університетів Бельгії — Гентському. Ви розпочнете та звершите дослідження у Бельгії, а між цим працюватимете над дисертацією в Україні. Програма покриває дві подорожі до Генту та стипендію під час перебування там. Для подачі потрібна попередня згода від наукових керівників в обох країнах.

Що я отримаю?

• Щомісячну стипендію розміром 2252 євро, яку ви отримуватимете під час перебування в Гентському університеті
  • Ступінь PhD Гентського університету.

Також у вашого наукового керівника з Гентського університету буде 8000 євро на покриття операційних витрат, пов’язаних з дослідженням, і подорожей.

Хто може взяти участь?

Це можливість для українських науковців, що мають:

• актуальну і перспективну тему докторської дисертації;
  • наукового керівника в Гентському університеті. Щоб знайти його, ознайомтесь зі списком факультетів і тем досліджень на сайті;
  • іншу стипендію на час дослідження в Україні;
  • наукового керівника в українському університеті;
  • можливість повністю сконцентруватися на дисертації в Україні. Кандидати можуть присвячувати викладанню та іншим завданням не більше 10% свого часу.

Що потрібно для участі?

• Аплікаційна форма, заповнена англійською мовою. Надайте список ваших наукових публікацій, тему дисертації, план роботи, опишіть мотивацію.
  • Рекомендація від потенційного наукового керівника з Гентського університету.
  • Оцінка етичності та біобезпеки запропонованої теми дисертації. Цей документ повинен заповнити науковий керівник з Гентського університету.
  • Офіційне підтвердження від українського університету, що під час роботи над дисертацією ви 24 місяці отримуватимете від них стипендію або заробітну плату.
  • Копії дипломів з додатками, де зазначені ваші оцінки.
  • Виписки з академічними рейтингами.

Шаблони документів можна завантажити на сайті.

Як подати заявку?
Уважно прочитайте умови подачі, підготуйте документи і надішліть їх на BOFapplication@ugent.be. Поставте у копію професора Гентського університету, що має стати вашим науковим керівником.
Кінцевий термін: 01 лютого 2022 о 23:59 за київським часом
Зверніть увагу!
  • Організатори можуть піти вам назустріч, якщо ваш університет вимагає, щоб ви розпочали дослідження в Україні. Потрібно буде пояснити, чому це необхідно, та додати підтверджуючі документи.
  • Ви зможете дізнатися результати конкурсу онлайн після 18 травня 2022.
  • Перший візит до Гентського університету має відбутися між 1 жовтня 2022 року і 28 лютого 2023 року.
  • Гентський університет заохочує жінок-дослідниць подаватися на цю стипендію. Тому в одного наукового керівника може бути не більше двох кандидатів на конкурс за умови, що вони різної статі.

Джерело: https://houseofeurope.org.ua/opportunity/258