Стипендії на дистанційні дослідження для українських науковців

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > House of Europe > Стипендії на дистанційні дослідження для українських науковців

Це можливість продовжити наукову діяльність для українських вчених, які залишаються в Україні. Ви отримаєте стипендію розміром 2000 євро, доступ до усіх архівів Французького центру наукових досліджень та можливість присвятити дев’ять місяців дослідженню у сфері гуманітарних або соціальних наук. Ви також зможете відвідати тижневий воркшоп у Празі з 18 по 24 вересня.

Стипендією опікується CEFRES – Французький центр досліджень гуманітарних та соціальних наук у співпраці з Міністерством закордонних справ і міжнародного розвитку Франції, Посольством Франції в Україні, Французьким інститутом в Україні та чеськими партнерськими інституціями.

Що можна отримати?

• Cтипендію розміром 2000 євро.
  • Дев’ятимісячну програму від CEFRES з квітня по грудень 2023 року. У вас буде доступ до усіх архівів та заходів інституту.
  • Офлайн- або онлайн-участь у щомісячному семінарі RETHINK у Бібліотеці CEFRES. Разом з іноземними колегами ви переосмислите поняття пам’ятки, спадщини та кордону на тлі повномасштабного вторгнення росії.
  • Участь у тижневому воркшопі у Празі.
  • Можливість опублікувати свою роботу чеською мовою у цифровому та паперовому форматі.

Хто може взяти участь?

Ця стипендія для українських дослідників, які:

• мають ступінь кандидата або доктора наук у галузі гуманітарних та соціальних наук;
  • залишилися в Україні після 24 лютого 2022 року.

Що потрібно для участі?

• Резюме.
  • Список наукових публікацій.
  • Опис проєкту, над яким будете працювати — до 4 сторінок.
  • Короткий мотиваційний лист: поясніть, чому обрали саме це дослідження та як війна впливає на вашу професійну діяльність — до 2 сторінок.

Документи мають бути заповнені англійською або французькою мовою.

Як подати заявку?

Надішліть усі документи на claire@cefres.cz до 15 березня.

Ви дізнаєтеся, чи стали одним з п’яти переможців до 31 березня.

Зверніть увагу!

Ваш проєкт повинен відповідати одному з дослідницьких напрямів центру.

Джерело: Дім Європи