Це можливість поїхати до Австрії, щоб протягом декількох місяців працювати над дослідженням для своєї дипломної роботи під наглядом викладача місцевого вишу. Програма забезпечить щомісячну стипендію та витрати на подорож для науковців, що досліджують медицину, сільське господарство, природничі, технічні, гуманітарні та соціальні науки, мистецтво.

Візит триватиме від одного до чотирьох місяців і розпочнеться не раніше липня 2022 року.  Програмою опікується Фонд стипендій Австрійської Республіки.

Що я отримаю?

• Щомісячну стипендію розміром 1 050 євро.
  • Компенсацію дорожніх витрат.
  • Допомогу з пошуком житла та оформленням страхування.

Хто може взяим участь?

Це стипендія для:

• бакалаврів, магістрів та аспірантів до 35 років;
  • докторантів до 40 років.

Що потрібно для участі?

• Заповнена аплікаційна форма.
  • Резюме.
  • План візиту з описом досліджень, які ви вже провели та над якими будете працювати в Австрії.
  • Згода викладача австрійського вишу на науковий супровід під час стипендії.
  • Два рекомендаційні листи з вашого університету, написані протягом останніх півроку.
  • Сканкопія першої сторінки закордонного паспорта.
  • Сканкопія документа, що підтверджує ваш науковий ступінь.
  • Письмове підтвердження, що ви навчаєтесь на бакалавраті, магістратурі, аспірантурі чи докторантурі в Україні.

Не забудьте додати переклад документів, виданих українською мовою. Переклад має бути англійською або німецькою мовою.

Як подати заявку?

Зареєструйтесь на порталі та заповніть онлайн-форму.

Кінцевий термін:02 березня 2022 о 00:59 за київським часом

Зверніть увагу!

• Якщо ви вже навчаєтесь в Австрії, ви не можете подаватися.
  • Ви отримаєте електронного листа з результатами конкурсу у травні 2022.

Джерело: https://houseofeurope.org.ua/opportunity/299