Стипендії на навчання в Apple Developer Academy

Це можливість для українських студентів протягом року вивчати програмування та бізнес-управління в Apple Developer Academy в Неаполі.

Apple Developer Academy — це мережа академій Apple у США, Бразилії, Індонезії, Саудівській Аравії, Південній Кореї та Італії. Академія створена для допитливих студентів, які хочуть увійти до однієї з найінноваційніших технологічних екосистем світу та закласти підвалини для кар’єри у сфері розробки застосунків.

Програма об’єднує понад 1700 випускників, які вже заснували свої компанії, а також створили та продали понад 800 додатків в App Store.

Програмою опікується Неапольський університет імені Фрідріха II спільно з Apple.

Що можна отримати?

• Можливість пройти річну програму навчання Apple з основ програмування, бізнес-управління, дизайну та маркетингу на базі Неапольського університету імені Фрідріха II в Італії.
  • Стипендію розміром 7 168,46 євро брутто, якщо ви відвідаєте 80% занять.
  • Нетворкінг зі студентами з усього світу.

Хто може взяти участь?

Це програма для вас, якщо ви:

• допитливі та спраглі до нових знань;
  • нещодавно закінчили школу;
  • добре знаєте англійську мову;
  • проживаєте у будь-якій країні;
  • ніколи раніше не вчилися в Apple Academy.

Бакалаври, магістри та доктори наук теж можуть подаватися, проте перевагу мають випускники шкіл.

Що потрібно для участі?

•  Заявка, заповнена англійською мовою: розкажіть про себе та свою освіту.
  • Диплом про середню освіту.
  • Копія паспорта або ID-картки.

Як подати заявку?

1. Заповніть онлайн-заявку до 29 травня.

2. Якщо ваша заявка зацікавить організаторів, пройдіть онлайн-тест. Розклад іспитів оприлюднять на початку червня.

3. Найкращих учасників запросять на онлайн-інтерв’ю.

Зверніть увагу!

• Організатори підтримають 240 учасників. Списки переможців опублікують на сайті програми.
  • Якщо у вас є особливі потреби, зазначте це у заявці у полі «Participants with special needs». Опишіть свою ситуацію організаторам на developeracademy@unina.it до 22 травня.

Джерело: Дім Європи