Стипендії передового досвіду уряду Мексики для іноземців 2022

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Аспірантам > Стипендії передового досвіду уряду Мексики для іноземців 2022

Міністерство закордонних справ (SRE) через Мексиканське агентство з міжнародного співробітництва в галузі розвитку (AMEXCID) запрошує іноземців, зацікавлених у навчанні в Мексиці за магістратурою, докторантурою та післядипломними дослідженнями, а також програмами студентської мобільності бакалаврату та аспірантури, щоб взяти участь у «Конкурсі на стипендії передового досвіду уряду Мексики для іноземців 2022».

Конкурс пропонується більш ніж 180 країнам у рамках двосторонніх угод, багатосторонніх механізмів та спеціальних угод. Понад 70 мексиканських вищих навчальних закладів (IES) беруть участь у цьому конкурсі, і всі вони мають академічні програми, зареєстровані в Національній системі післядипломної освіти Національної ради науки і технологій. Ці програми свідчать про успіхи країни в різних галузях науки та гуманітарних наук.

Завдяки наданню стипендій передового досвіду урядом Мексики для іноземних студентів, Мексика зміцнює свою роль актора з глобальною відповідальністю та підтверджує свою відданість сприянню співробітництву для сприяння формуванню високого рівня людського капіталу. Присутність у Мексиці іноземних студентів, академіків і вчених, жінок і чоловіків сприяє побудові постійних і довгострокових мостів діалогу, які збагачують порядок денний зовнішньої політики діями виняткової цінності для країни та її іноземних партнерів. Так само вищі навчальні заклади та мексиканська академічна спільнота отримують вигоду від більшої інтернаціоналізації.

Подати заявку на участь у стипендійній програмі на 2022/2023 навчальний рік необхідно через систему управління академічним співробітництвом (SIGCA) до 23:59 24 липня 2022 року за центральним часом Мексики.

Більш детальна інформація та перелік необхідних документів знаходиться за посиланням: https://www.gob.mx/amexcid/acciones-yprogramas/becas-para-extranjeros-29785.