Стипендії програми Марії Склодовської-Кюрі

Це можливість для науковців з докторським ступенем поїхати за кордон для професійного зростання. Ви проведете дослідження разом з партнерською організацією з однієї з 44 країн-учасниць Horizon Europe. Стипендія покриє один з наступних видів мобільності:

• європейська — один-два роки в країні партнера;
  • глобальна — один-два роки будь-якій країні, що не бере участь в Horizon Europe, та рік в країні партнера.

Ви можете залучати до співпраці як наукові установи, так і організації з неакадемічної сфери.

Що я отримаю?

Офіційне працевлаштування в приймаючій організації на весь час програми з повним соціальним забезпеченням.

• Відшкодування витрат на житло.
  • Відшкодування витрат на подорож.
  • До 1000 євро в місяць на участь в конференціях, мовних курсах, придбання літератури та будь-які інші витрати, що сприятимуть вашому професійному розвитку.

Я можу взяти участь?

Це стипендія для вас, якщо ви:

• маєте докторський ступінь. Якщо ви вже захистилися, але ще не отримали диплом, ви можете подаватися;
  • займалися дослідницькою роботою за спеціальністю не більш ніж вісім років після здобуття PhD;
  • протягом останніх трьох років не проживали й не працювали в країні, куди хочете поїхати, більше року;
  • маєте партнерську організацію в ЄС, Албанії, Вірменії, Великій  Британії, Боснії і Герцеговині, Фарерських островах, Грузії, Ісландії, Ізраїлі, Косово, Молдові, Чорногорії, Марокко, Північній Македонії, Норвегії, Сербії, Тунісі або Туреччині, що готова вас працевлаштувати на час програми.

Що потрібно для участі?

• Заповнена аплікаційна форма. Опишіть мету, методологію, інноваційність та очікуваний вплив свого дослідження, план співпраці з приймаючою організацією і науковим керівником.
  • Резюме.
  • Список організацій, з якими ви співпрацюватимете, та більш детальна інформація про них.
  • Лист про зобов’язання від партнерів — лише для партнерів з неакадемічної сфери та країн, що не беруть участь в Horizon Europe.

Заявку слід готувати спільно з вашою приймаючою організацією. Саме вона отримає гроші та буде ними розпоряджатися.
Кінцевий термін:12 жовтня 2021 о 18:00 за київським часом.
Шаблони необхідних документів ви знайдете на сайті.

Як подати заявку?

1. Отримайте EU loginдля себе і партнерської організації.
    2. Попросіть зареєструватися ваших партнерів, щоб кожен отримав PIC-номер.
    3. Знайдіть ваш конкурс на Funding and Tenders Opportunity Portal, заповніть онлайн-форму і завантажте необхідні документи.

Зверніть увагу!

• Обмежень за темами і сферами досліджень немає.
  • Ви можете подати лише одну заявку.
  • Якщо у вас особливі потреби або ви подорожуєте з родиною, ви можете спробувати отримати додаткове фінансування.

Джерело: https://houseofeurope.org.ua/opportunity/242