Стипендії, робота та інші форми підтримки від Університету Базеля, Швейцарія

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Стипендії, робота та інші форми підтримки від Університету Базеля, Швейцарія

Факультет гуманітарних і соціальних наук Базельського університету започаткував «Фонд факультету для українських дослідників у зоні ризику», щоб надати науковцям, які виїхали з України, можливість продовжити свою академічну діяльність та дослідницькі проєкти на факультеті на тимчасовій основі.

Залежно від потреб аплікантів та можливостей фонду факультету, підтримка може бути у вигляді стипендій, тимчасових посад, викладачів, робочого місця на відповідній кафедрі, інфраструктури та ІТ-підтримки, наукового керівництва тощо.

Електронна пошта для контактування (українською, російською, англійською чи німецькою): ukraine-philhist@unibas.ch

При першому зверненні, необхідно додати власне резюме (CV), опис поточної ситуації та потреб, а також академічної роботи та поточних досліджень.

Детальніше за посиланням ТУТ