SUMMER SCHOOL OF MANAGEMENT 2023

Після 3-річної перерви, пов’язаної зі спалахом коронавірусу, Економічний університет у Вроцлаві повертається до організації Літньої школи менеджменту – щорічної події, де студенти з усього світу можуть зустрітися та разом дізнатися про останні тенденції та явища в управлінні.

У 2023 році захід проводиметься з 28 червня по 7 липня, а головною темою стане «Strategic foresight & managers’ competences of the future». Літня школа менеджменту орієнтована на студентів-менеджерів з Європи та світу, які володіють англійською мовою на рівні, необхідному для участі в заняттях, і мають високу мотивацію для розвитку управлінських компетентностей.

Буде проведено 62-годинни інтенсивних курсів та тренінгів на теми, що включають міжкультурну компетентність, методологія форсайту, управління знаннями, ведення бізнесу тощо. Основна програма, за яку можна заробити 6 кредитів ECTS, супроводжуватиметься інтеграційними заходами, а також культурно-розважальною програмою.

ВАРТІСТЬ:

• рання реєстрація- до 31 березня (680 євро)
  • з 31 березня до 4 червня (730 євро)

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ: плата за навчання, навчальні матеріали, проживання – гуртожиток 2 хвилини ходьби від університету, харчування (сніданок та обід), дозвілля на вихідних – соціальні та культурні заходи.

Детальніше за посиланням: SUMMER SCHOOL OF MANAGEMENT