Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Stand With Ukraine > Threatened Scholars Initiative: стипендії для студентів з України, які перебувають в небезпеці від OSUN

Ініціатива інтеграції науковців, що перебувають в небезпеці (TSI) OSUN наразі приймає кандидатури від партнерів OSUN на стипендії для проживання та проживання до 16 квітня 2022 року.

TSI пропонує стипендії в установах OSUN для вчених, які втратили свої академічні посади або не можуть залишитися у своїх країнах через погрози чи дії з боку авторитарних режимів, переслідування за їхні погляди чи ідентичність чи інші ризики. Стипендійна діяльність може включати викладацьку, дослідницьку, письмову та іншу творчу діяльність, а також участь у науковому та культурному житті приймаючих установ та ширшої спільноти OSUN.

Категорія вченого, що перебуває в небезпеці, включає: науковців, аспірантів і незалежних науковців, а також письменників, інтелектуалів і митців, чия робота пов’язана з викладанням, навчанням, дослідженнями та громадською місією вищої освіти, а також чиє життя чи засоби до існування на даний момент під загрозою.

TSI віддає перевагу заявникам, які висуваються потенційними організаторами. Кандидати повинні вивчити свої зв’язки, прямі та опосередковані, з колегами з усього спектру закладів OSUN, і знайти один або кілька, щоб обговорити можливість влаштування там. Після того, як приймаюча установа погоджується призначити вченого, вони заповнюють та подають форму номінації для стипендіатів, які проживають або не проживають.

Кінцевий термін подання заявок – 16 квітня.

Детальніше: OSUN