Тренінговий курс на тему молодіжного активізму у Молдові

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Студентам > Тренінговий курс на тему молодіжного активізму у Молдові

Основна мета міжнародного проєкту “You(th) are E-ctivist” полягає в тому, щоб розвинути спроможність молодіжних працівників, тренерів, педагогів створювати онлайн-освітній контент для молодих людей і молодіжних працівників на основі їхніх потреб надихаючим і мотивуючим способом. Проєкт покликаний удосконалювати цифрові компетенції та інструменти молодіжних працівників і компетенції молодіжних організацій у цифровій роботі з молоддю, будучи здатними сприяти культурному розмаїттю за допомогою цифрового розповідання історій на основі методу Берклі, формалізованого Центром цифрового оповідання ICDS) та електронного навчання на основі Carpe D&-m модель професора Гіллі Салмон. Проєкт надасть можливість досліджувати культурну ідентичність і відкрити культурне розмаїття за допомогою цифрових розповідей і онлайн-курсів.

Де? Кишинів, Молдова

Коли? 11 – 18 листопада

Фінансування:

•  покривається 100% витрат на проживання та харчування;
  •  180 євро – грант на проїзд;
  • організаційний внесок – 1500 грн;
  •  учасникам також потрібно буде мати власне страхування.

Вимоги:

• вік 18+ років;
  •  до участі запрошують молодіжних лідерів, вчителів, молодіжних працівників тощо;
  •  зацікавленість у тематиці проєкту й вмотивованість;
  •  знання англійської мови на гарному рівні.

Дедлайн: 7 жовтня

Деталі: ua.stepforward@gmail.com