Центр мистецтва в суспільстві Лейденського університету (LUCAS) пропонує п’ять місць для запрошених дослідників українським аспірантам і науковцям із групи ризику

Центр мистецтва в суспільстві Лейденського університету пропонує п’ять дослідницьких місць для біженців-аспірантів та науковців з України, які зараз перебувають у Нідерландах. Місця запрошених дослідників розраховані на тривалість до 6 місяців (180 днів). Вони надають заявникам допоміжну можливість продовжити існуюче дослідження, яке було перервано через війну, опрацювати заявку на дослідження, що фінансується ззовні, чи можливість працевлаштуватися, або продовжити пов’язаний проект із створення резюме.

Відповідність вимогам:

LUCAS — це тепле та різноманітне інтелектуальне співтовариство з вченими з різного походження та національностей. Ми пропонуємо робоче місце, доступ до університетських приміщень та наставництво українським аспірантам та науковцям групи ризику, які зараз перебувають у Нідерландах. Місця доступні негайно. Кандидати можуть бути аспірантами, дослідниками на початку кар’єри або досвідченими дослідниками в гуманітарних науках, які працюють у таких галузях, як історія та теорія літератури, дослідження кіно та медіа, мистецтво, архітектура та історія книги. Більше інформації про план досліджень LUCAS можна знайти тут . Кандидати повинні мати достатній рівень володіння англійською мовою.

Цей виклик залишатиметься відкритим, доки є вільні місця. Якщо ви зацікавлені приєднатися – зв’яжіться за адресою електронної пошти im-lucas@hum.leidenuniv.nl. Офіційна заявка не потрібна. Досить надіслати нам коротке пояснення того, як ваша робота сумісна з LUCAS, щоб ми могли оцінити, як найкраще можемо вам допомогти. Якщо у вас під рукою є резюме, ви також можете надіслати його нам.

Джерело: LUCAS