Учасники програми «САМ Україна» мали змогу долучитися до дисемінації міжнародних проєктів Університету Григорія Сковороди в Переяславі

Студенти Ізмаїльського державного гуманітарного університету, учасники програми «САМ Україна» – програми всеукраїнської академічної мобільності, за підтримки Британської Ради та Міністерства освіти і науки України, мали змогу долучитися до дисемінації міжнародних проєктів Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Керівником відділу міжнародних зв’язків Крикун Валентиною Сергіївною були представлені можливості для студентства участі в міжнародних проєктах, що реалізуються нашим Університетом. Вона продемонструвала презентацію нового міжнародного проєкту Еразмус+№ 619227-EPP-1-2020-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)».

Також було проведено дисемінацію результатів проєкту програми Еразмус+ Молодь КА2. № 2019-1-TR01-KA205-073529 «Посібник з адаптації до освітньої системи та соціального життя для іноземних студентів (SOS)». Студентів було запрошено до тестування додатка, розробленого в рамках проєкту, на меті якого стоїть полегшення життя іноземних студентів висвітленням всієї необхідної інформації (транспорт, соціальне життя, мовні курси, необхідні документи, культура тощо).