UCLouvain відкриває програму Access2University для біженців з України

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Stand With Ukraine > UCLouvain відкриває програму Access2University для біженців з України

Програма Access2University пропонує академічні та позаакадемічні заходи для біженців, яким довелося перервати свою університетську діяльність.

Біженці з України можуть долучитися до поточної програми.

Для кого?

Будь-який громадянин України, якому довелося перервати свою університетську діяльність в Україні і який має чи подає заяву про захист чи статус біженця в Бельгії.

Люди, які чекають на отримання статусу захисту, вже можуть подати заявку.

Програма в основному орієнтована на студентів бакалавра та магістра.

Якщо ви аспірант, дослідник чи академік, ми можемо обговорити з вами можливості участі в науковій діяльності.

З чого складається програма?

До червня 2022 року діє спеціальна програма:

• Участь в академічних заходах (курси, семінари, доступ до бібліотек та комп’ютерних кабінетів) та позаакадемічних заходах (спорт, культура тощо). Варіанти будуть розглянуті в кожному окремому випадку відповідно до потреб.

Як застосовувати?

Зверніть увагу, що кількість місць обмежена, а заявки підлягають відбору.

Хочете подати заявку на наступну річну програму (з вересня 2022 року по червень 2023 року)?

Для участі в наступній повній річній програмі дивіться такі деталі та інструкції:

Джерело: uclouvain