Ukraine digital: Забезпечення академічного успіху в часи кризи

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > DAAD > Ukraine digital: Забезпечення академічного успіху в часи кризи

Мета програми

Війна в Україні справила серйозний руйнівний вплив на інфраструктуру української системи освіти та університету. Таким чином, у центрі уваги програми є швидкий розвиток та впровадження віртуальних пропозицій. Німецькі університети повинні підтримувати своїх українських університетів-партнерів у підтримці цифрових курсів, щоб студенти та науковці з України та в Україні мали перспективу продовжити свою академічну кар’єру, незважаючи на обмеження, накладені війною.

Що фінансується?

Розробка та впровадження пропозицій цифрового викладання та навчання, фізичних та цифрових супровідних заходів, а також пропозицій підтримки для українських студентів, впровадження онлайн-викладання різними мовами викладачами німецьких та українських університетів, а також присудження фізичних та онлайн стипендій для українських студентів фінансуються тощо.

Хто фінансується?

Українські та німецькі студенти, випускники, докторанти, науковці та викладачі ВНЗ.

Хто може подати заявку?

Подавати документи можуть державні та визнані державою німецькі університети.

Дедлайн: 20 червня 2022 року.

Цілі програми

Цілі програми заздалегідь визначені і не можуть бути змінені

• Програмна ціль 1. Визначення потреби в цифровому викладанні для поточних курсів в Україні.
  • Програмна ціль 2. Розширення цифрових курсів, використання їх студентами.
  • Програмна ціль 3. Залучення українських вчених та викладачів університетів до курсів (особливо біженці).
  • Програмна ціль 4. Навички та структурна база для подальшої оцифровки німецьких та українських університетів-учасників є доступними та можуть бути використані для розвитку подальших цифрових спільних та українських курсів та для реконструкції університетів.

Джерело: DAAD