Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > DAAD > Україна майбутнього: Дослідницькі гранти для українських студентів магістратури та дослідників від DAAD

Це фінансування короткострокових наукових візитів висококваліфікованих українських випускників, докторантів і постдокторантів у Німеччині з метою зміцнення співпраці між українськими та німецькими університетами та надання молодим українським вченим доступу до дослідницької інфраструктури в Німеччині. Метою програми є підтримка університетів в Україні та надання можливості молодим ученим зробити внесок у відбудову України та її наукового ландшафту.

Хто може подати заявку?

Висококваліфіковані українські аспіранти (магістри), докторанти, докторанти (постдоктори, викладачі ЗВО), які працюють/зараховані до ЗВО України, незалежно від країни, в якій вони наразі проживають.

Яким вимогам необхідно відповідати?

• Кандидати повинні навчатися або працювати в українському університеті чи науково-дослідній установі, визнаній державою, і мати українське громадянство.
  • Також мають право подати заяву громадяни третіх країн, які проживали в Україні з посвідкою на постійне проживання до або 24 лютого 2022 року.

Мовні навички

Добре знання німецької та/або англійської мов

Що можна профінансувати?

Програма передбачає фінансування наукового перебування в державному або визнаному державою закладі вищої освіти чи неуніверситетському науково-дослідному інституті в Німеччині, яке здійснюється в координації з науковим приймаючою стороною/керівником у Німеччині. До фінансування приймаються проектні пропозиції з усіх навчальних дисциплін.

Тривалість фінансування

• Фінансування надається на термін від одного місяця до шести місяців. Будь ласка, вкажіть у своїй заявці, як довго ви бажаєте отримувати фінансування. Період фінансування буде визначено під час процесу відбору відбірковою комісією. Комітет враховує ваш план роботи.
  • Можливий період фінансування: 1.3.2024 до 31.01.2025.

Документи заявки

Документи для завантаження на портал DAAD:

• Онлайн форма заявки
  • Повне резюме в табличній формі (макс. 3 сторінки)
  • Список опублікованих вами публікацій (макс. 10 сторінок), якщо є
  • Дослідницька пропозиція, а також презентація попередньої дослідницької роботи (загалом не більше 5 сторінок). Пропозиція – це детальний і точний опис дослідницького проекту, погоджений з науковим керівником у Німеччині.
  • Графік запланованої науково-дослідної роботи (план роботи)
  • Підтвердження нагляду академічної приймаючої сторони в Німеччині; підтвердження має стосуватися вашого проекту та гарантувати, що приймаюча установа в Німеччині надасть вам робоче місце
  • Останній сертифікат про вищу освіту із зазначенням кінцевої(их) оцінки або диплом доктора
  • Інші документи, що підтверджують вашу заявку (наприклад, довідки з місця роботи, підтвердження стажування чи волонтерської роботи тощо)