Університет Григорія Сковороди в Переяславі долучився до нового міжнародного проєкту з менеджменту інтернаціоналізації для ЗВО України

Початок Нового 2022 року для нашого Університету ознаменувався долученням до нового міжнародного проєкту з менеджменту інтернаціоналізації для ЗВО України.

Ідея проєкту полягає в отриманні німецького досвіду за темою «Управління інтернаціоналізацією та німецько-українське академічне співробітництво» для реалізації Університетського проєкту «Інтернаціоналізація університету шляхом використання інноваційних освітніх засобів».

Навчальний курс змішаного навчання «Управління інтернаціоналізацією та німецько-українське академічне співробітництво» розроблений Міжнародним офісом Університету Лейбніца Ганновер (LUH) за фінансуванням програми Німецької служби академічних обмінів DAAD та при підтримці Міністерства освіти України.

Програма курсу покликана надати учасникам глибокі знання про різні аспекти інтернаціоналізації та дати їм можливість керувати відповідними процесами та завданнями, а також сприяти інтернаціоналізації ЗВО України. Учасники дізнаються про концепції та стратегії інтернаціоналізації вищої освіти в різних країнах; порівнюватимуть німецьку та українську системи, а також університетські структури. Вони дізнаються, як впоратися з усіма аспектами академічної мобільності та дослідницької співпраці, а також як розробити та реалізувати відповідну стратегію інтернаціоналізації чи будь-який інший індивідуальний проект із сфери інтернаціоналізації.

До проєкту від Університету Григорія Сковороди долучається проректор з міжнародної і проектної діяльності Оксана Ковтун, і, відповідно, відділ міжнародних зв’язків під керівництвом Валентини Крикун. Нові знання будуть передаватися фахівцями відділу міжнародних зв’язків відповідальним особам з розвитку міжнародної і проєктної діяльності структурних підрозділів університету, які, в свою чергу, передадуть новий досвід професорсько-викладацькому і студентському складу у своїх підрозділах.

Впевнені, цей потужний проєкт стане ще однією великою сходинкою для інтернаціоналізації нашого Університету.

Kick-Off-Meeting_12.01.2022