Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > новини > Університет Григорія Сковороди в Переяславі став учасником україно-фінського проєкту “Навчаємося разом”

В результаті проведення відкритого конкурсу для співпраці з Проєктом “Навчаємося разом” були відібрані пілотні заклади вищої та фахової передвищої освіти (ЗВО/ЗФПО), які готують педагогічних працівників. Одним із закладів-учасників Проєкту став Університет Григорія Сковороди в Переяславі .

Проєкт “Навчаємося разом” надасть допомогу викладацькому складу  у розробленні нових освітніх програм зі спеціальності 013 Початкова освіта для здобуття ступеня бакалавра або магістра початкової освіти відповідно до педагогічної концепції НУШ. Команди розробників отримають підтримку в межах модульної програми підготовки тренерів для тренерів, спрямованої на розвиток спроможності команд розробників з розроблення освітніх програм підготовки педагогічних працівників.

Програма підготовки тренерів для тренерів складається з модульних онлайн-тренінгів (вебінарів), які будуть проведені восени 2021р., та роботи тренерів та команди розробників на місцях протягом осені 2021 р. – весни 2022 р. з метою виконання отриманих завдань. Модульні навчальні вебінари покликані збагатити українську практику розроблення програм відповідними фінськими підходом та передовими практиками підготовки педагогічних працівників.

Модуль 1. Планування, впровадження та оцінювання освітніх програм підготовки педагогічних працівників (вебінари – 20 год, робота на місцях – 10 год)

Розклад:   онлайн-тренінги – 4 вебінари у вересні 2021 р.:

• вівторок (14.09), 14:00-18:00,
  • четвер (16.09)), 14:00-18:00,
  • вівторок (21.09), 14:00-18:00,
  •    четвер (16.09)), 14:00-18:00

Місце проведення:  ZOOM

Робочі мови – українська та англійська (Синхронний переклад)

Фінські експерти: Гельсінський університет, факультет педагогічних наук:

• професор, доктор фізико-хімічних наук Ярі Лавонен, директор Національного форуму з питань педагогічної освіти, екс-директор відділу педагогічної освіти з багаторічним досвідом роботи;
  • доктор Кайса Хал, керівниця кафедри з підготовки вчителів-предметників, викладачка іноземної мови в університеті;
  • доктор Хейді Кшувацкі, викладачка математики в університеті

Ціль: поглибити розуміння циклу, підходу та найкращих практик, пов’язаних із плануванням, впровадженням та оцінюваннямосвітніх програм підготовки педагогічних працівників у ЗВО/ЗФПО шляхом знайомства з фінським досвідом.