Університет Григорія Сковороди в Переяславі вдруге бере участь у програмі всеукраїнської студентської мобільності «САМ Україна»

Ось вже вдруге Університет Григорія Сковороди в Переяславі бере участь у програмі всеукраїнської студентської мобільності «САМ Україна», за підтримки Британської Ради спільно із Міністерством освіти та науки України. Партнерським закладом вищої освіти виступає Ізмаїльський державний гуманітарний університет.

Безперечно присутні академічні переваги як і для студентів, які братимуть участь в академічній мобільності, так і для ЗВО, серед яких можна виділити наступні: покращення якості навчання;підвищення ініціативності студентів; формування безпечного середовища для саморозвитку та самоудосконалення; краще розуміння взаємозв’язків між формальною та неформальною освітою;краще розуміння та сприйняття культурної, соціальної та лінгвістичної різноманітності;посилення підтримки та заохочення студентського обміну; встановлення культурного діалогу між молоддю Південної і Центральної України;можливість знайти нових друзів та багато іншого.

Для обох ЗВО участь в програмі дозволить:
– налагодити співпрацю в області освіти, науки, культури;
– впровадити спільну міжнародну діяльність;
– набути нового досвіду, включаючи питання організації навчального процесу;
– впровадити внутрішню мобільність як частину освітнього процесу, що сприятиме розвитку ЗВО відповідно до європейських стандартів.

ЗВО відповідально підійшли до процедури відбору учасників студентської академічної мобільності. Було висунуто перелік критеріїв, за якими оцінювались кандидати, і було відібрано по 15 студентів з кожного з університетів, яким пощастило брати участь у даній програмі. Серед критеріїв до відбору учасників було висвітлено наступні:
– вік: не менше 18 років;
– паспорт України або посвідка на проживання для перебування в Україні (тимчасова або постійна);
– відсутність академічних заборгованостей впродовж останнього року навчання;
– середній бал: не менше 80, підтверджений деканом відповідного факультету на підставі рекомендаційного листа, наданого завідувачем випускаючої кафедри;
– рекомендаційний лист, підписаний завідувачем випускаючої кафедри;
– мотиваційний лист.

Протягом місяця (20.09-17.10.2021) студенти ІДГУ спеціальностей 013 «Початкова освіта» (Інклюзивна освіта), 014.12 «Середня освіта» (Українська мова та література), 053 «Психологія», 014.12 «Середня освіта» (Образотворче мистецтво) будуть відвідувати заняття на базі нашого ЗВО, житимуть у студентському гуртожитку, братимуть активну участь в студентських активностях, організованими структурними підрозділами та викладачами УГСП, пізнавати культурну та історичну спадщину Переяслащини. Під час програми академічної мобільності, студенти матимуть змогу здобути 6 кредитів ECTS за обраними освітніми програмами та зможуть оцінити методологію навчального процесу, матеріальної та технічної бази нашого Університету.