Міністерство освіти і науки України інформує, що Університет Кіпру надає громадянам України 10 стипендій на навчання у 2022/2023 навчальному році. Подача заявок на участь у стипендійній програмі для українських громадян на 2022/2023 навчальний рік відкрита.

На знак підтримки та солідарності з українськими студентами-біженцями Кіпрський університет оголошує про присудження 10 стипендій, навчання яких було насильно зірвано вторгненням Росії в Україну.

Визнаючи грубе порушення їхніх прав, примус до втечі з батьківщини, руйнування комунальних будівель та університетських приміщень, Рада Кіпрського університету 14 березня 2022 року затвердила рекомендацію Ради ректора щодо надання 5 стипендій для навчання в бакалавраті та 5 стипендій для навчання в аспірантурі, а також стипендії для відвідування курсів грецької мови у Школі новогрецької мови. Кожна стипендія покриває як плату за навчання, так і щомісячні витрати на проживання.

Ця акція спрямована на підтримку українських студентів, які були змушені покинути свої домівки та перервати свої плани на майбутнє. У цей період невизначеності 10 стипендій дозволять лауреатам продовжувати мріяти про своє власне та майбутнє своєї країни в безпечному оточенні. Університетська спільнота зустріне їх з любов’ю, підтримає в цій складній і «несправедливій» ситуації.

Інформація: для навчання на бакалавраті електронна пошта aasw@ucy.ac.cy, тел. 0035722894021
Для навчання в аспірантурі звертатися на електронну пошту fgs@ucy.ac.cy, тел. 0035722894044

З більш детальною інформацією про стипендійні можливості можна ознайомитися за посиланнями: https://bit.ly/3N0NNYJ – освітній рівень бакалавр та https://bit.ly/3wlu3Jp – освітні рівні магістр та доктор філософії.

Форму анкети для участі у стипендійній програмі на навчання у 2022/2023 навчальному році можна знайти тут.