УРЯД УГОРЩИНИ НАДАЄ СТИПЕНДІЇ ДЛЯ НАВЧАННЯ НА 2022/2023 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Аспірантам > УРЯД УГОРЩИНИ НАДАЄ СТИПЕНДІЇ ДЛЯ НАВЧАННЯ НА 2022/2023 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

До 15 січня 2022 року триває прийом заявок для навчання громадян України за бакалаврськими, магістерськими та аспірантськими програмами в Угорщині на 2022/2023 навчальний рік. Прийом оголошено в межах стипендіальної програми Уряду Угорщини «Stipendium Hungaricum Programme».

Кандидати на отримання стипендій мають пройти реєстрацію в онлайн-системі Tempus Public Foundation. Після реєстрації та створення особистого кабінету кандидати отримають доступ для подачі заявок і завантаження документів.

Приблизний перелік документів для подачі (може варіюватися залежно від спеціальності):

• Онлайн форма заявки
  • Мотиваційний лист
  • Підтвердження знання мови та його переклад
  • Документ про попередно здобуту освіту та його переклад
  • Розшифровка записів додатку та його переклади
  • Медичний сертифікат
  • Національне посвідчення особи/копія дійсного паспорта
  • Копія закордонного паспорта
  • Прийняття заяви до заявки в онлайн-системі
  • План дослідження
  • Рекомендаційний лист

Із детальною інформацією та інструкцією подачі заявок можна ознайомитися тут.

Заявку на отримання стипендії та завантажені до онлайн-системи Tempus Public Foundation документи необхідно надіслати до Міністерства освіти і науки на електронну адресу scholarshipsmon@gmail.com, вказавши тему «Стипендії для навчання в Угорщині – 2022».

Контактна особа від МОН:

• Маргарита Потапенко (відділ академічної мобільності та взаємодії з іноземними студентами Управління міжнародного співробітництва та протоколу Міністерства освіти і науки України)
  • Телефон: (044) 481-32-77
  • Електронна пошта: scholarshipsmon@gmail.com.

Джерело: https://mon.gov.ua/ua/news/uryad-ugorshini-nadaye-stipendiyi-dlya-navchannya-na-20222023-navchalnij-rik