Вебінар “Оцінювання студентів: заохотити, а не знеохотити”

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Аспірантам > Вебінар “Оцінювання студентів: заохотити, а не знеохотити”

Наскільки ваші методи оцінювання студентів мотивують до навчання та сприяють глибшому розумінню теми? Як ефективно оцінювати навчальні досягнення в дистанційному форматі?

“Оцінювання є ключовим елементом успіху студента у вищій освіті та має розглядатися як інструмент для розвитку в навчанні. Це оцінювання задля навчання (assessment for learning), а не просто засіб для вимірювання рівня успішності – оцінювання навчання (assessment of learning)”- йдеться у публікації “Основи для підвищення успішності студентів. Підвищення успішності студента у вищій освіті” від Advance HE. Тож як проводити оцінювання студентів так, щоб воно сприяло поглибленню знань?

Якщо вам цікаві ефективні підходи до оцінювання студентів, особливо в умовах дистанційного навчання, Британська Рада запрошує приєднатися до вебінару в Zoom, під час якого спікери – викладачі університетів – поділяться власним досвідом та інструментами оцінювання студентів, які ви зможете використати у власній практиці.

Мова виступів – українська та англійська з перекладом.

Спікери:

Кеті Райт, заступниця директора з питань інновацій, Advance HE

Ольга Яшенкова, доцентка кафедри англійської філології та міжкультурної комунікації, Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Мар’ян Слабінога, доцент кафедри комп’ютерних систем і мереж, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Вебінар відбудеться 8 грудня 2021 року (15.00-16.00)

Зареєструватися можна за посиланням.

Джерело: British Council