Вебінар про можливості безкоштовного навчання в Іспанії

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Stand With Ukraine > Вебінар про можливості безкоштовного навчання в Іспанії
Освіта в Європі безкоштовно та легко? Невже це не жарт? Посли європейської молоді в Україні точно знають, що це РЕАЛЬНІСТЬ, яка доступна кожному та кожній вже зараз.
У зв’язку із початком повномасштабної війни в Україні та призупиненням навчання у багатьох ЗВО в країні, виникло нагальне питання щодо продовження навчання для українських студентів і студенток. Організатори підготували для вас інформацію про можливості безкоштовного навчання в країні ласкавого сонця, яка дарує своїм гостям незабутній досвід та море можливостей, назва цієї країни – Іспанія!

Що на вас чекає?

•  особливості системи вищої освіти в Іспанії;
  •  вимоги для вступу на бакалаврські та магістерські програми;
  •  стипендії для українців та українок;
  •   рекомендації щодо адаптації в Іспанії.

Спікерки заходу:

Віталіна Шевченко:
– посолка європейської молоді (з 2021);
– студентка Університету Леону в Іспанії за програмою академічної мобільності Erasmus+.

Соломія Роговська:
– посолка європейської молоді (з 2021);
– студентка Університету Бургоса в Іспанії за програмою академічної мобільності.

Анна Лавренюк:
– посолка європейської молоді (з 2020);
– студентка Університету Хаєн за програмою академічної мобільності Erasmus+.

Зареєструватися можна за посиланням. Дедлайн реєстрації: 22 червня о 18:30

Чи надійде підтвердження реєстрації? Так, до 12:00 23 червня (раптом підтвердження не надійде, обов’язково пишіть на yeasukraine@gmail.com)

Джерело: Дім Європи