Вебінари з обміну досвідом інтеграції інфомедійної грамотності в навчальний процес закладів – учасників проєкту «Вивчай та розрізняй»

28 травня о 16:00 стартують вебінари з обміну досвідом інтеграції інфомедійної грамотності в навчальний процес закладів – учасників проєкту “Вивчай та розрізняй” – “ЕСТАФЕТА ЧЕМПІОНІВ”!
Команди, які є лідерами з інтеграції ІМГ у навчальні предмети ЗВО та ІППО, які мають цікаві форми впровадження, досвід викладання за оновленими навчальними програмами, сертифіковані програми та нові ідеї, поділяться своїми напрацюваннями з колегами.
Першими свої здобутки представить команда Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка. Долучайтеся до вебінару 28 травня о 16.00 за посиланням https://zoom.us/j/95136618012
Нагадуємо, що з травня до грудня 2020 року в проєкті проведено 23 вебінари з інтеграції ІМГ в окремі предмети, під час яких 660 учасників проєкту натхненно ділилися своїм досвідом, ідеями, практичними напрацюваннями, планами і результатами впровадження методики інтеграції. Масштаб здобутків вражає і серед нас вже є справжні чемпіони!
До обговорення здобутків зможуть долучитися не тільки учасники проєкту, а й члени клубу «Майстерня медіаграмотності».