Вечір-знайомства з Послами європейської молоді, в межах проєкту EU_LEAD

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Студентам > Вечір-знайомства з Послами європейської молоді, в межах проєкту EU_LEAD

Цікавишся Європейським Союзом (ЄС) та прагнеш дізнатися більше про його історію, особливості функціонування? Хочеш познайомитися з ініціативою “Посли європейської молоді”?

Тоді швиденько відкривай свій Google-календар та бронюй у ньому час – 17.00 год, 27 лютого 2024 для участі в освітній події про ЄС від Послів та Посолок європейської молоді в Україні!

Що на тебе чекає?

• інтерактивна сесія-знайомство;
  •  презентація “Історія та основні інституції Європейського Союзу”;
  •  гра “Вгадай країну ЄС за прапором"
  •  інтерактивна гра “Створи важливу подію;
  •  неформальний нетворкінг.

До участі в заході запрошуємо молодь 16-26 років.

Реєстрація для участі в заході триває до 20 год. 26 лютого 2024 року за покликанням: https://forms.gle/sq8Qhw46tco7JH3m9

Ініціатива “Посли європейської молоді” – це не політична, волонтерська, динамічна комунікаційна мережа, яка об’єднує молодь 16-26 років із Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіки Молдова, України, країн-членів ЄС та Великої Британії. ​Мета мережі – підвищити обізнаність про ЄС, його співпрацю з країнами-східними партнерами, продемонструвати результати цієї співпраці та сприяти побудові діалогу між молоддю на різну тематику.

Ініціатива діє в рамках регіональної комунікаційної програми ЄС для Східного партнерства “EU NEIGHBOURS EAST”, що фінансує Європейська комісія.

Джерело: Дім Європи